ثبت شعبه شرکت

موسسه ثبتی و حقوقی وزرا می تواند کلیه امور مربوط به ثبت شعبه شرکت در شهریار و دیگر شهرهای غرب تهران همچون ملارد، اندشیه، صفادشت را با بالاترین دقت و کیفیت انجام دهد. تا انتهای این صفحه را مطالعه کنید و در صورت داشتن هر گونه سوال با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت شعبه شرکت در شهریار,ملارد,اندیشه,صفادشت

ثبت شعبه شرکت در شهریار

شرکت بنا به تجویز اساسنامه می تواند نسبت به ایجاد شعبه یا شعبات مختلف در داخل یا خارج از کشور اقدام نماید.لذا،شرکت ممکن است شعبه یا شعبه هایی داشته باشد.شعبه شرکت اگر در زمان تاسیس شرکت ایجاد شده باشد،در اساسنامه قید می شود و اگر بعداَ ایجاد گردد،تغییر در اساسنامه محسوب شده و باید به تصویب مجمع عمومی فوق العاده شرکت برسد و به مرجع ثبت شرکت اعلام شود تا پس از ثبت برای اطلاع عموم آگهی گردد. برای ثبت شعبه شرکت در شهریار با مشاورین وزرا تماس بگیرید.

ثبت شعبه شرکت در ملارد و اندیشه

بر اساس ماده ۸ آیین‌نامه اصلاحی ثبت شرکتها هرگاه شرکت در چندین حوزه ثبتی شعبه داشته باشد انتشار خلاصه شرکت به نحوی که برای خود شرکت مقرر است در محل شعبه نیز باید انجام شود. برای انجام این کار اداره‌ ثبتی که ثبت شرکت در آنجا انجام شده است باید تمام مدارک مانند تقاضانامه و منضمات آن را جهت ثبت شعبه شرکت داخلی به اداره ثبت اسناد محل تشکیل شعبه ارسال کند تا در روزنامه رسمی کشور منتشر شود.

ثبت شعبه شرکت داخلی به دو صورت انجام می‌شود:

هنگام ثبت شرکت: در این صورت ضمن انتشار خلاصه شرکتنامه، محل شعب شرکت در آگهی باید ذکر و آگهی مزبور برای انتشار در روزنامه‌های محلی ضمن رونویس تقاضانامه و منضمات آن به اداره ثبتی که شعبه شرکت در آنجا واقع است فرستاده شود.

پس از ثبت شرکت: در این صورت شعبه شرکت مانند تغییراتی که بعداً در شرکت واقع گردد ذیل ثبت شرکت به ثبت رسیده و آگهی می‌شود سپس آگهی مزبور و رونویس تقاضانامه و منضمات به ثبت محل فرستاده می‌شود. در هر حال مدیر شعبه و یا کسی که از طرف شرکت در شعبه مزبور حق امضاء دارد یعنی امضاء او برای شرکت الزام آور است باید معرفی و آگهی شود.

مناطق تحت پوشش موسسه وزرا

علاوه بر مناطق ذکر شده، موسسه وزرا خدمات مربوط به ثبت شعبه شرکت را در شهرهای رباط کریم ، پرند ،  پرندک ، اسلامشهر ، چهاردنگه ، گلگون ، آدران ، فردیس ، هفت جوی ، صبا شهر ، گلستان ،  باغستان ،  خادم آباد ، قلع میر ، سیمین دشت ، فتح ، تهرانسر ، جاده مخصوص ، وردآورد به شما عزیزان ارائه می دهد.

عبارات مرتبط: ثبت شعبه در شهریار , ثبت شعبه شرکت در ملارد و اندیشه