ثبت برند سیمین دشت

ثبت برند سیمین دشت

آیا به این اندیشیده اید که چگونه برند یا علامت تجاری خود را به ثبت برسانید ؟ ثبت برند سیمین دشت آماده کمک به شما در این زمینه می باشد.

آیا می دانید ثبت برند یا علامت تجاری چه مزیت هایی دارد و چگونه شما را از سایر رقبا در کسب و کارتان متمایز می کند ؟ آیا از مزایای ثبت برند یا علامت تجاری آگاه هستید ؟ آیا با رویه کار ثبت برند سیمین دشت آشنایی دارید؟

ثبت برند یا علامت تجاری یکی از کار هایی است که هر تاجر یا بیزینس من برای ماندگار شدن در ذهن مخاطب و مشخص نمودن نوع خدمات یا محصولات خود انجام می دهد.

ثبت برند یا علامت تجاری بدین منظور انجام می پذیرد تا خدمات یا محصولات شما از سایر رقبا متمایز شده و مصرف کننده شما را بهتر و بیش تر بشناسد.

لازم به ذکر است که ثبت برند یا علامت تجاری مشمول قوانین و مقرراتی است که باید حتما لحاظ گردد.

ثبت برند یا علامت تجاری در ثبت برند سیمین دشت

ثبت برند یا علامت تجاری در ثبت برند سیمین دشت یکی از آسان ترین کار ها می باشد البته باید در نظر داشته باشید که حتما از مشاوران ثبت برند سیمین دشت در خواست راهنمایی و کمک کنید تا برند یا علامت تجاری شما مورد قبول واقع شده و پرونده شما از سوی اداره مالکیت معنوی رد نشود .

در ابتدای کار باید طرحی را به عنوان برند یا علامت تجاری انتخاب نمایید. در واقع باید به طراحی آن بپردازید. این طرح باید قوانینی را که اداره مالکیت معنوی متذکر شده را رعایت کرده باشد.

آیا می دانید که در هنگام طراحی برند یا علامت تجاری خود باید به چه نکات و قوانینی توجه نمایید ؟ با ما همراه باشید تا شما را با کلیه قوانین طراحی برند یا علامت تجاری آشنا سازیم .

زمانی که شما شروع به طراحی برند یا علامت تجاری خود نمودید ، باید توجه نمایید تا از علامت هلال احمر – نشان ها – آرم های دولت ایران، پرچم رسمی ایران با علامت مخصوص جمهوری اسلام،  پرچم های منتسب به دولت و کشور ایران و هر پرچم منع شده توسط دولت ایران، علامت تجاری موسسات رسمی مانند هلال احمر و صلیب سرخ ، رجاء ، همراه اول و … ، کلمات و یا عباراتی که مربوط به مقامات رسمی ایران باشد از قبیل دولتی و ایران و امثال آن، علائمی که مخل انتظامات عمومی یا منافی عفت باشد، استفاده ننمایید.

از دیگر مواردی که نباید در طراحی برند یا علامت تجاری به کار برد ، استفاده از پرچم، نشان های سلطنتی، علائم رسمی دولتی و نشان کشور و سازمان های بین المللی که نمونه آن ها به دفتر بین المللی سازمان جهانی مالکیت معنوی اعلام شده به طور معمول قابل ثبت نیستند مگر این که مجوز مراجع صلاحیت دار بین المللی داشته باشند، می باشد .

برند یا علامت تجاری شما نباید شباهتی به سایر لوگو های ثبت شده داشته باشد ، در غیر این صورت در زمان استعلام گیری ، برند یا علامت تجاری شما رد خواهد شد و پروسه ثبت برند یا علامت تجاری شما به تعویق می افتد.

لازم به ذکر است که استفاده از واژه های عامیانه: به عنوان مثال کلمه رایانه و یا کتاب به تنهایی قابل ثبت نیستند زیرا این کلمات واژه هایی عام برای کلیه محصولات با این نام هستند. واژه های توصیف کننده: این کلمات به منظور توصیف محصولات و اجناس به کار می روند، در طراحی برند یا علامت تجاری ممنوع می باشد.

در صورتی که می خواهید برند یا علامت تجاری خود را طراحی نمایید می توانید با استفاده از رنگ ها ، اشکال ، اعداد ، حروف و … این کار را انجام دهید و در کلیه مراحل در نظر داشته باشید که با سایر برند ها و علائم تجاری ثبت شده ، هیچ شباهتی نداشته باشد.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیش تری دارید می توانید با مشاوران ثبت برند سیمین دشت تماس حاصل نمایید.

پس از ارائه طرح برند یا علامت تجاری ، هم چنین به انضمام اظهار نامه و مدارک ، اداره مالکیت معنوی شما در صف انتظار قرار خواهد داد تا پرونده شما مورد بررسی کارشناسان و بازرسان قرار بگیرد. این صف انتظار دو تا چهار ماه به طول خواهد انجامید.

در نظر داشته باشید در صورت اخطار سایت یا عدم پذیرش پرونده ، روند ثبت برند یا علامت تجاری شما به تعویق خواهد افتاد.

پس برای جلو گیری از به تعویق افتادن ثبت برند یا علامت تجاری خود ، حتما با کارشناسان ثبت برند سیمین دشت مشورت نمایید.

اداره مالکیت معنوی ، عمل کرد و مدت اعتبار شماره ثبت رسمی

پس از تایید پرونده و طرح شما از سوی اداره مالکیت معنوی ، آگهی شما در زونامه رسمی برای مدت زمان یک ماهه به چاپ خواهد رسید. یک ماه به این منظور چاپ خواهد شد تا اگر کسی اعتراض یا ادعای مالکیت دارد بتواند آن را به اداره مالکیت معنوی ابلاغ نماید. در صورتی که اعتراضی صورت نپذیرفت ، برند یا علامت تجاری شما به ثبت خواهد رسید.

شما برای برند یا علامت تجاری خود شماره ثبت رسمی در یافت می کنید که مدت اعتبار آن ده سال می باشد.

برای کسب اطلاعات بیش تر با ثبت برند سیمین دشت تماس گیرید.

چرا موسسه ثبتی حقوقی وزرا را انتخاب کنیم؟

موسسه ثبتی حقوقی وزرا، با داشتن نمایندگی ها متعدد در سطح شهر تهران و کرج ، در نظر دارد تا شما به عنوان یک تاجر یا بیزینس من ، بدن دغدغه و فوت وقت ، برند یا علامت تجاری خود را به ثبت برسانید .

لازم به ذکر است که ثبت برند سیمین دشت نیز یکی از همین نمایندگی ها می باشد.

,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر.