دفتر ثبت شرکت در شهریار، ملارد، اندیشه، رباط کریم، اسلامشهر

دفتر ثبت شرکت در شهریار

شهر شهریار ، شهری است که در غرب استان تهران (پایتخت ایران) که از شمال با استان کرج شهرستان های دیگری مانند: شهر قدس، از شرق با تهران بزرگ ، از سمت جنوب با شهرستان های رباط کریم و اسلامشهر و از غرب با ملارد و فردیس کرج همسایه و به آن هل نزدیک است.

اصلی ترین شغلی که مردم این شهر شهریار دارند باغداری و در کنار اون کشاورزی هستش. از سایر شغل های این شهر  ، پرورش دام مانند : گاو و گوسفند و دامداری در نقاطی از این شهر بخصوص در مناطقی همچون باغستان است. و رویت میشود
شهریار به دلایل ویژگی های ممتازآب و هوایی را دارد ، و دارای بودن باغ های  سرسبز،که نزدیک به کلان شهر تهران بزرگ ، مسیر ارتباطی مناسب و جاذبه های گردشگری از ظرفیت های مناسبی برای جذب فعالان اقتصادی برخوردار است. دفتر ثبت شرکت در شهریار
جهت ورود به  دنیای کسب و کار و پیشرفت اقتصادی و دفتر ثبت شرکت در شهریار ، اولین اقدامی که  باید انجام داد، ثبت شرکت در شهریار است.
به موجب قانون هرگونه شرکتی که تصمیم به تشکیل و فعالیت را دارد حتماَ می بایست ضمن فراهم نمودن مدارک مورد نیاز برای دفتر ثبت شرکت در شهریار را ،و تمامی مراحل ثبت شرکت در شهریار را طی کند وگرنه به رسمیت شناخته نمی شود

و فعالیت آن غیرقانونی می باشد و به پرداخت نقدی و از بین رفتن شرکت و ممنوع شدن آن از فعالیت خواهد شد.

شرکت وزرا اماده پاسخگویی به شما عزیزان است برای تماس با ما با شماره های درج شده تماس حاصل کنید .
در ادامه مقاله  به بررسی نحوه ی انجام  ثبت انواع شرکت های تجاری در شهریار می پردازیم. و باید ذکر کنیم که متقاضیان محترم می توانند از طریق موسسه ثبت  شرکت وزرا به عنوان مشاور و ارائه دهنده ی خدمات تخصصی ثبتی در این امر اقدام نمایند. و ماوره رایگان شوند  مدارک و تقاضانامه ها توسط مشاورین وزرا با دقت بررسی شده و تحلیل میشود و چنان چه از نظر قانونی مشکلی نداشته باشند تایید میشود و پس از آن مراحل ثبت شرکت رد شهریار از سمت متخصصان مجرب شرکت وزرا نیز  انجام می شود.

یکی از خدمات موسسه ثبتی و حقوقی وزار دفتر ثبت شرکت در شهریار می باشد. شما می توانید برای انجام امور ثبت شرکت خود در شهریار با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. یکی از انواع شرکت هایی که در موسسه وزرا ثبت می گردد، شرکت با مسئولیت محدود است. این نوع از شرکت را می بایست حداقل با دو شریک ثبت کرد. افرادی که قصد دفتر ثبت شرکت بازرگانی را دارند شرکت مسئولیت محدود را انتخاب می کنند. حداقل سرمایه برای ثبت این نوع شرکت ها یک میلیون ریال در نظر گرفته شده است. مدت مسئولیت هیات مدیره در شرکت مسئولیت محدود، نامحدود است مگر اینکه در اساسنامه به ترتیب دیگری در نظر گرفته شده باشد. مسئولیت و ضمانت شرکاء در شرکت با مسئولیت محدود تا سقف میزان سرمایه است. در کشورهای خارجی برای امور بازرگانی و عمومی اکثرا شرکت با مسئولیت محدود ( LTD ) را انتخاب می کنند.

دفتر ثبت شرکت ملارد و اندیشه

موسسه وزرا علاوه بر شهریار در خصوص دفتر ثبت شرکت در ملارد و دفتر ثبت شرکت در اندیشه نیز فعالیت دارد. اولین قدم برای دفتر ثبت شرکت پیدا کردن شریک مناسب است. زیرا حداقل تعداد شرکا برای ثبت شرکت‌ با مسئولیت محدود ۲ نفر و شرکت‌ سهامی خاص و عام ۳ نفر است. از آنجایی که مسئولیت و حق رأی سهامداران با توجه به سرمایه‌ی اولیه‌شان تعیین می‌شود پس بهتر است فردی را انتخاب کنید که به او اعتماد کامل دارید و هدفتان از راه‌اندازی کسب‌و‌کار یکسان باشد.

اگر قدم اول را انجام داده اید، برای دفتر ثبت شرکت در ملارد و اندیشه با ما تماس بگیرید.

دفتر ثبت شرکت صفادشت

با ثبت شرکت تمام فعالیت‌‌های تجاری به صورت رسمی و قانونی انجام می‌شوند و اعتبار بیشتری خواهند یافت. همچنین تمام فعالیت‌های شرکت تحت کنترل و نظارت قانون قرار می‌گیرد، بنابراین افراد حقیقی و حقوقی تمایل بیشتری برای همکاری با شرکت‌های ثبت شده خواهند داشت. برای دفتر ثبت شرکت در صفادشت با ما در تماس باشید.

موسسه دفتر ثبت شرکت وزرا در چه مناطقی فعالیت می کند؟

به طور کلی اگر در یکی از مناطق زیر قصد تاسیس و دفتر ثبت شرکت را دارید می توانید با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

شهرهای: شهریار ، ملارد ، اندیشه ، صفادشت ، شهر قدس ، رباط کریم ، پرند ،  پرندک ، اسلامشهر ، چهاردنگه ، گلگون ، آدران ، فردیس ، هفت جوی ، صبا شهر ، گلستان ،  باغستان ،  خادم آباد ، قلع میر ، سیمین دشت ، فتح ، تهرانسر ، جاده مخصوص ، وردآورد

آنچه درباره ثبت شرکت باید بدانیم

اشتباهات جبران ناپذیر در مورد ثبت شرکت را بدانیم ، پس از اینکه تاسیس شرکت قطعی شد، باید به ثبت برسد. اما گاهی ثبت شرکت با مشکلات زیادی همراه است. علت آن می تواند ناآگاهی در مورد مراحل ثبت باشد. همچنین اشتباهاتی که در زمان ثبت شرکت رخ می دهد، بعدها در اداره شرکت مشکلات متعددی را بوجود می آورد. به همین دلیل دانستن این اشتباهات می تواند از گرفتار شدن به مشکلات بعدی جلوگیری کند. در زیر به برخی از این اشتباهات می پردازیم.

عدم شناخت فعالیت و هدف شرکت

اولین گام برای تاسیس شرکت، انتخاب موضوع فعالیت است. اگر موسسان شرکت نبست به موضوع شرکت هیچ اطلاعی نداشته باشند و یا هدف آنها از تاسیس شرکت روشن و مشخص نباشد، بعدها شرکت با مشکلات جدی مواجهه می شود. موسسان و شرکا باید به موضوع شرکت تسلط کامل داشته باشند.

عدم شناخت شرکا

برای تاسیس شرکت به چندین شریک نیاز است. اگر موسسان شرکت نسبت به یکدیگر شناخت کافی نداشته باشند، پس از مدتی میان آنها اختلاف نظر ایجاد می شود. بزرگترین مشکلاتی که در انتخاب اشتباه شرکا ممکن است رخ دهد، سوء استفاده، فریبکاری و زیر سوال رفتن اعتبار کل شرکت، عدم امکان در انحلال شرکت، عدم امکان خروج فرد سود جو از شرکت، عدم امکان تغییرات شرکت و تشکیل جلسه، امکان بوجود آمدن ورشکستگی و …. می باشد. بنابراین در زمان انتخاب شرکا باید به خوبی بر روی آنها شناخت پیدا کرد.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر.