اخذ کارت بازرگانی در صفادشت

اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت

اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت

آیا شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید هر چه سریع تر جهت اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت خود اقدام نمایید ؟ آیا می دانید با اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت چه مزایایی شامل حال شما می شود ؟ آیا می دانید چند نوع کارت بازرگانی موجود می با شد ؟ آیا می دانید که برای تجارت و کسب و کار شما باید کدام کارت بازرگانی را در یافت نمایید ؟

آیا می دانید اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت یکی از آسان ترین کار هایی که می توانید برای کسب و کار خود انجام دهید ؟ آیا می دانید با اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت شما دیگر به عنوان یک تاجر شناخته خواهید شد؟

آیا حداقل سن مجاز جهت اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت را می دانید ؟ همراه ما باشید تا به سوالات شما در این زمینه پاسخ دهیم .

کارت بازرگانی چیست و چه کار بردی در واردات و صادرات دارد ؟

کارت بازرگانی به عنوان یک مجوز جهت واردات و صادرات کالا ها و محصولات مجاز به شمار می آید . شما با داشتن کارت بازرگانی می توانید به واردات و صادرات کالا های مجاز بپردازید .

کارت بازرگانی می تواند به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی تعلق بگیرد . شما نیز می توانید جهت گسترش کسب و کار خود و تجارت تان ، جهت اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت اقدامات لازم را انجام دهید .

آیا می دانید اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت برای شما چه محدودیت هایی دارد ؟ آیا می دانید حداقل سن مجاز برای اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت چه میزان می باشد ؟ آیا می دانید شما با داشتن کارت بازرگانی ، می توانید چه کالا هایی را وارد و صادر نمایید ؟

در صورتی که می خواهید در مورد کارت های بازرگانی ، اطلاعات بیش تری کسب نمایید ، می توانید با مشاورین و متخصصین نمایندگی های مجاز موسسه ثبتی حقوقی وزرا تماس حاصل نمایید .

موارد مورد استفاده کارت بازرگانی در تجارت :

 1. صدور ویزای تجاری
 2. عضویت در اتاق بازرگانی
 3. ارتباط با تجار خارجی
 4. واردات از مناطق آزاد
 5. مبادرت به امر صادرات و واردات کالا به صورت تجاری
 6. صدور گواهی مبدا
 7. صادرات کلیه کالا های مجاز بازرگانی
 8. مبادله اطلاعات تجاری در سطح جهان
 9. شرکت در نمایشگاه های ملی و بین المللی داخلی و خارجی
 10. مبادرت به حق العمل کاری در گمرک
 11. ثبت سفارش و ترخیص کالا

انواع کارت های بازرگانی :

کارت بازرگانی بسته به نوع کار بردی که در تجارت دارد ، به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شود . هم چنین بر این اساس از یکدیگر جدا می شوند که به اشخاص حقیقی و یا حقوقی تعلق می گیرد .

شما در این زمینه می توانید با مشاوران موسسه ثبتی حقوقی وزرا مشورت نمایید .

انواع کارت های بازرگانی :

 1. کارت بازرگانی تجاری
 2. کارت بازرگانی خدماتی
 3. کارت بازرگانی موردی
 4. کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی
 • کارت بازرگانی تجاری :
 • کارت بازرگانی تجاری به کلیه افراد حقیقی و حقوقی تعلق می گیرد . کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای کارت بازرگانی تجاری می باشد ، می توانند در حوزه صادرات و واردات کالا ها و محصولات مجاز فعالیت داشته باشند .
 • کارت بازرگانی خدماتی :

کارت بازرگانی خدماتی تنها به اشخاص حقوقی تعلق می گیرد . اشخاص حقوقی که در خواست کارت بازرگانی خدماتی داده اند ، باید حتما مجوز سرمایه گذاری با زمینه فعالیت خدماتی را داشته باشند .

 • کارت بازرگانی موردی :

کارت بازرگانی موردی زمانی برای اشخاص حقیقی و حقوقی صادر می شود که می خواهد صرفا کالای خود را ترخیص نمایند .

 • کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی :

کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی ، صرفا برای اشخاص حقوقی صادر می شود . تنها زمانی به شخص حقوقی کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی تعلق می گیرد که ، وی مجوز سرمایه گذاری با زمینه تولیدی داشته باشد .

شخص حقوقی که کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی خود را در یافت نموده است ، می تواند جهت واردات مواد اولیه و تجیزات مورد نیاز خود اقدام نموده و پس از تولید ، محصولات خود را صادر نماید .

شما باید در نظر داشته باشید که برای در یافت کارت بازرگانی خود ، باید بسته به کسب و کار و تجارتی که انجام می دهید ، کدام کارت بازرگانی را در یافت نمایید . یا در واقع کدام کارت بازرگانی نام برده شده ، برای شما مناسب می باشد . در صورتی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارید ، می توانید با مشاوران کلیه نمایندگی های موسسه ثبتی حقوقی وزرا مشورت نمایید .

چرا برای اخذ کارت بازرگانی خود به نمایندگی های مجاز موسسه ثبتی حقوقی وزرا مراجعه کنیم ؟

موسسه ثبتی حقوقی وزرا ، با داشتن نمایندگی های متعدد در سطح شهر تهران و کرج ، این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده است تا در صورت نیاز به اخذ کارت بازرگانی ، ثبت برند یا علامت تجاری ، به نمایندگی ها مراجعه نمایید .

اخذ کارت بازرگانی در صفا دشت یکی از کار هایی است که هر شخصی می تواند به راحتی آن را انجام دهد.

در زمان اخذ کارت بازرگانی ، باید چه نکاتی را مد نظر بگیریم ؟

در زمان اخد کارت بازرگانی باید در نظر داشته باشید که شما برای هر واحد دائمی یا استیجاری ، تنها یک کارت بازرگانی می توانید در یافت نمایید . هم چنین باید کلیه آدرس ها با یکدیگر مطابقت داشته باشند .

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر.