اخذ کارت بازرگانی در شهر قدس

اخذ کارت بازرگانی در شهر قدس

ممکن است شما هم به عنوان یک بیزینس من ، نیاز داشته باشید تا حجهت در یافت کارت بازرگانی خود ، اقدام نمایید . به همین خاطر ما به شما توصیه می کنیم که اخذ کارت بازرگانی در شهر قدس را توصیه می نماییم . شما می توانید از طریق اخذ کارت بازرگانی در شهر قدس ، کارت بازرگانی خود را در یافت نمایید .

اخذ کارت بازرگانی در شهر قدس یکی از کار هایی است که هر شخصی می تواند برای بیزینس خود انجام دهد . به همین خاطر شما می توانید به کلیه نمایندگی های مجاز موسسه ثبتی حقوقی وزرا مراجعه نموده و از خدمات این نمایندگی ها بهره مند گردید .

یکی از نکاتی که باید در زمان اخذ کارت بازرگانی در شهر قدس ، نوع کارت بازرگانی می باشد که جهت در یافت آن اقدام نموده اید . شما باید بسته به نوع بیزینسی که دارید ، کارت بازرگانی خود را انتخاب نمایید .

آیا می دانید اخذ کارت بازرگانی در شهر قدس چه محدودیت هایی برای شما در پی خواهد داشت ؟ آیا می دانید حداقل و حداکثر سن مجاز برای اخذ کارت بازرگانی در شهر قدس چه میزان می باشد ؟ آیا می دانید اخذ کارت بازرگانی در شهر قدس به چه مدارکی نیاز دارد ؟ آیا می دانید شما با اخذ کارت بازرگانی در شهر قدس ، در جامعه به عنوان یک تاجر شناخته خواهید شد ؟

با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیش تری به شما بدهیم .

تعریف کارت بازرگانی و کار برد آن در تجارت (صادرات و واردات)

کارت بازرگانی ، می تواند به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی تعلق بگیرد . اما همین مسئله ، محدوددیت هایی دارد که در بخش انواع کارت بازرگانی آن را برای شما باز گو خواهیم نمود .

کلیه اشخص حقیقی و حقوقی که دارای کارت بازرگانی هستند می توانند در واردات و صادرات کالا ها و محصولات مجاز ، فعالیت داشته باشند که این نیز دارای محدودیت هایی می باشد . در صورتی که شما برای اخذ کارت بازرگانی در شهر قدس اقدام نمودید ، می توانید از مشاوران نمایندگی شهر قدس ، در خواست راهنمایی نمایید .

کلیه نمایندگی های مجاز موسسه ثبتی حقوقی وزرا ، حتی نمایندگی شهر قدس این موسسه ، آماده ارائه انواع خدمات ثبتی – حقوقی به شما عزیزان می باشند . شما می توانید در این باره برای کسب اطلاعات بیش تر با کلیه نمایندگی ها در تماس باشید .

از کارت بازرگانی می تواند در چه مواردی استفاده نمود ؟

 1. صدور ویزای تجاری
 2. عضویت در اتاق بازرگانی
 3. ارتباط با تجار خارجی
 4. واردات از مناطق آزاد
 5. مبادرت به امر صادرات و واردات کالا به صورت تجاری
 6. صدور گواهی مبدا
 7. صادرات کلیه کالا های مجاز بازرگانی
 8. مبادله اطلاعات تجاری در سطح جهان
 9. شرکت در نمایشگاه های ملی و بین المللی داخلی و خارجی
 10. مبادرت به حق العمل کاری در گمرک
 11. ثبت سفارش و ترخیص کالا

انواع کارت های بازرگانی که می توان جهت در یافت آن ، اقدامات لازم را انجام داد :

کارت های بازرگانی به چند دسته مختلف تقسیم می شود . لازم به ذکر است که شما می توانید در این باره با مشاوران نمایندگی های موسسه ثبتی حقوقی وزرا ، صحبت نمایید .

شما باید بسته به نوع فعالیت تجاری خود ، کارت بازرگانی مناسب خود را انتخاب نمایید . ضمن این که در یافت کارت بازرگانی ، محدودیت هایی برای اشخاص حقیقی و حقوقی دارد . بدین صورت که تعدادی از کارت های بازرگانی صرفا به اشخاص حقوقی تعلق می گیرد . به همین دلیل شما باید کلیه شرایط اخذ کارت بازرگانی در شهر قدس را به طور کامل بدانید .

با ما همراه باشید تا شما را بیش تر با انواع کارت های بازرگانی آشنا سازیم :

 1. کارت بازرگانی تجاری
 2. کارت بازرگانی خدماتی
 3. کارت بازرگانی موردی
 4. کارت بازگانی تولیدی – خدماتی
 • کارت بازرگانی تجاری :

کارت بازرگانی خدماتی ، می تواند برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی صادر شود و به همه آنان تعلق می گیرد. همه کسانی که کارت بازرگانی تجاری داشته باشند ، می توانند به واردات و صادرات کالا مشغول شده و در این زمینه فعالیت داشته باشند . لازم به ذکر است که شما تنها می توانید کالا های مجاز را وارد و صادر نمایید .

 • کارت بازرگانی خدماتی :

کارت بازرگانی خدماتی ، تنها برای اشخاص حقوقی صادر می گردد . کلیه افراد حقوقی که در خواست کارت بازرگانی خدماتی کرده اند ، باید در وهله اول ، مجوز سرمایه گذاری با زمینه فعالیت خدماتی را داشته باشند . پس از آن می توانند با پر نمودن فرم های مربوطه ، کارت بازرگانی خدماتی خود را در یافت نمایند .

 • کارت بازرگانی موردی :

این نوع از کارت های بازرگانی که کارت بازرگانی موردی نام دارد ، می تواند برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی صادر گردد . زمانی کارت بازرگانی موردی برای شخصی صادر می شود که آن شخص بخواهد کالای خود را ترخیص نماید .

 • کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی :

کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی ، نیز جزو آن دسته از کارت های بازرگانی به شمار می آید که صرفا برای اشخاص حقوقی صادر می شود . عده اشخاص حقوقی که در خواست کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی داده اند ، باید حتما مجوز سرمایه گذاری یا زمینه تولیدی را داشته باشند . در غیر این صورت در خواست آن ها رد شده سو کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی به آن ها تعلق نخواهد گرفت .

شخص حقوقی که با داشتن مجوز نام برده ، کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی خود را در یافت نموده است ، می تواند مواد اولیه و تجیزات مورد نیاز خود را وارد نماید . پس از تولید و ساخت محصول ، این اجازه را دارد تا آن را صادر نماید .

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر.