فهرست مطالب :

اخذ کارت بازرگانی در اسلام شهر

ایا به این فکر کرده اید که برای اخذ کارت بازرگانی در اسلام شهر ، نیاز به چه اقداماتی دارید ؟ آیا می دانید شما با اخذ کارت بازرگانی در اسلام شهر می توانید به کسب و کار خود رونق بیش تری دهید ؟ آیا می دانید شما پس از اخذ کارت بازرگانی در اسلام شهر به عنوان یک تاجر می توانید فعالیت واردات و صادرات کالا ها و محصولات مجاز را به راحتی انجام دهید ؟ آیا می خواهید هر چه سریع تر کارت بازرگانی خود را در یافت نمایید ؟

پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا به شما علاوه بر معرفی انواع کارت های بازرگانی ، نحوه اخذ کارت بازرگانی در اسلام شهر را هم توضیح دهیم .

کارت بازرگانی چیست ؟

کارت بازرگانی جزو یکی از اصلی ترین مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند یا علامت تجاری می باشد . هم چنین کلیه افرادی که دارای کارت بازرگانی هستند ، می توانند در زمینه فعالیت خود ، صادرات و واردات کالا های مجاز را انجام دهند .

کارت بازرگانی انواع مختلفی دارد که بسته به اشخاص حقیقی و حقوقی ، اخذ آن متفاوت می باشد . به همین ما به شما توصیه نمودیم که جهت اخذ کارت بازرگانی در اسلام شهر ، با مشاوران این نمایندگی صحبت نمایید .

کار برد اصلی کارت بازرگانی در صادرات و واردات کالا می باشد . ما نیز شما می توانید از آن در دیگر زمینه های کسب و کارخ ود استفاده کنید که ما در ادامه از آن ها نام خواهیم برد .

هر فرد ، بسته به زمینه فعالیتی که دارد ، هم چنین نظر به این که جزو اشخاص حقیقی و یا حقوقی جامعه می باشد ، می تواند جهت اخذ کارت بازرگانی در اسلام شهر اقدامات لازم را انجام دهد .

از کارت بازرگانی در چه مواردی استفاده می شود ؟

 1. صدور ویزای تجاری
 2. عضویت در اتاق بازرگانی
 3. ارتباط با تجار خارجی
 4. واردات از مناطق آزاد
 5. مبادرت به امر صادرات و واردات کالا به صورت تجاری
 6. صدور گواهی مبدا
 7. صادرات کلیه کالا های مجاز بازرگانی
 8. مبادله اطلاعات تجاری در سطح جهان
 9. شرکت در نمایشگاه های ملی و بین المللی داخلی و خارجی
 10. مبادرت به حق العمل کاری در گمرک
 11. ثبت سفارش و ترخیص کالا

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیش تر با مشاوران کلیه نمایندگی های موسسه ثبتی حقوقی وزرا ، تماس حاصل نمایید .

انواع کارت های بازرگانی که در تجارت کالا و محصول کار برد دارند :

همان طور که پیش تر گفته شد ، کارت های بازرگانی انواع مختلفی دارند . شما می توانید با توجه به زمینه فعالیت خود ، مناسب ترین کارت بازرگانی را برای خود انتخاب نمایید .

در نظرداشته باشید ، در صورتی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارید می توانید با مشاوران نمایندگی های موسسه ثبتی حقوقی وزرا ، مشورت نمایید و از آن ها چاره جویی نمایید .

 1. کارت بازرگانی تجاری :

کارت بازرگانی تجاری می تواند به کلیه افرادی که می خواهند واردات و صادرات کالا های مجاز انجام دهند  در این زمینه فعالیت داشته باشند ، تعلق بگیرد . شما در نظر داشته باشید که اگر جزو اشخاص حقیقی و یا حقوقی هستید ، می توانید کارت بازرگانی تجاری را در یافت نمایید و جهت اخذ کارت بازرگانی در اسلام شهر ، اقدامات لازمه را انجام دهید .

 1. کارت بازرگانی خدماتی :

آیا می دانستید که کارت بازرگانی خدماتی صرفا برای اشخاص حقوقی صادر می شود ؟

لازم است بدانید که تنها اشخاص حقوقی می توانند کارت بازرگانی خدماتی را در یافت کنند . آن هم منوط به این که مجوز سرمایه گذاری با زمینه فعالیت خدماتی را داشته باشند .

 1. کارت بازرگانی موردی :

زمانی کارت بازرگانی موردی برای اشخاص حقیقی و یا حقوقی صادر می شود که بخواهند کالای خود را ترخیص نمایند .

 1. کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی :

کارت بازرگانی تولیدی – صنعنتی ، نیز جزو آن دسته از کارت های بازرگانی می باشد که صرفا به اشخاص حقوقی تعلق می گیرد . اشخاص حقوقی که در خواست کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی داده اند ابتدا باید مجوز سرمایه گذاری با زمینه تولیدی را اخذ نمایند .

عده افراد حقوقی که کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی خود را در یافت نموده اند ، می توانند جهت واردات تجهیزات مورد نیاز خود و هم چنین مواد اولیه ، اقدام نموده تا پس از تولید ، محصول و یا کالای خود را صادر نمایند .

شما برای انتخاب مناسب ترین کارت بازرگانی برای کسب و کار و تجارت خود ، می توانید در این زمینه با مشاوران نمایندگی های مجاز موسسه ثبتی حقوقی وزرا مشورت نمایید .

چرا موسسه ثبتی حقوقی وزرا را انتخاب کنیم ؟

اخذ کارت بازرگانی در اسلام شهر ، در واقع به معنای اخذ کارت بزرگانی از یکی از نمایندگی های موسسه ثبتی حقوقی وزرا می باشد . موسسه ثبتی حقوقی وزرا ، با در نظر گرفتن شرایط فعلی هر بیزینس من و هم تاجر ، در تلاش بوده تا در محدوده و منطقه تجاری ، نمایندگی بنا نماید تا از اتلاف وقت و هزینه برای شما عزیزان جلو گیری کند .

شما نیز می توانید اقدامات لازم را جهت اخذ کارت بازرگانی در اسلام شهر ، انجام داده و کارت بازرگانی متناسب با کسب و کار خود را انتخاب نمایید .

لازم به ذکر است که شما می توانید علاوه بر در یافت کارت بازرگانی خود ، برند یا علامت تجاری خود را نیز در کلیه نمایندگی های مجاز موسسه ثبتی حقوقی وزرا ، به ثبت رسانید .

مطالب مرتبط: وام طلا،ثبت شرکت در اندیشه و شهریار،نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه و شهریار،نمایندگی بوتان در اندیشه و شهریار

 

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *