ثبت شرکت فردیس کرج

ثبت شرکت فردیس کرج

ثبت شرکت فردیس کرج

اگر به دنبال ثبت شرکت فردیس کرج هستید می توانید با ما در تماس باشید. موسسه ثبتی و حقوقی وزرا به صورت تخصصی در منطقه فردیس کرج برای ثبت شرکت فعالیت می نماید و شما عزیزان ضمن تماس با ما می توانید از شرایط ثبت شرکت در این منطقه با خبر شوید.

فردیس، مرکز شهرستان فردیس است و در ۱۰ کیلومتری جنوب شرقی استان البرز قرار دارد. فردیس پنجمین شهرستان کرج است و جمعیت آن حدود نیم میلیون نفر است. در سال ۹۲ فردیس از کرج جدا و به شهرستان تبدیل شد. مهم‌ترین بخش فردیس خیابان اصلی آن است که شامل فلکه یک تا پنج می‌باشد. اگر قصد شما سکونت در محله فردیس کرج است با زومیلا همراه شوید تا شما را با این محله بیشتر آشنا کنیم.

بعد از تهران، کرج یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای ایران است. فردیس یکی از شهرستان‌های مناطق ۳ و ۱۰ کرج است و دارای دو بخش مرکزی و مشکین دشت می‌باشد. در صورتی که ترافیک وجود نداشته باشد، بعد از گذشت نیم ساعت به راحتی می‌توان به تهران رسید. به دلیل نزدیکی فردیس به تهران و ارزانی قابل توجه مسکن که به تازگی تورم بر آن تاثیر گذار بوده، موقعیت بسیار خوبی را دارا می‌باشد. همانند مهرشهر کرج، بیشتر ساکنان فردیس را تهرانی‌ها تشکیل می‌دهند؛ آن‌ها به علت گرانی و نبود هوای پاک به این محله روی آورده‌اند تا سلامتی خود را بهبود ببخشند. بیشتر ساکنین محله فردیس کرج کارمند هستند.

مراحل ثبت شرکت فردیس کرج

مراحل ثبت شرکت فردیس کرج همانند ثبت شرکت در دیگر مناطق است و شما با مطالعه موارد کلی ثبت شرکت می توانید به چگونگی آن پی ببرید. در هر صورت می توانید پس از کسب اطلاعات مورد نظر خود از روی سایت موسسه وزرا با ما تماس بگیرید. آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم.

شرکت مسئولیت از یک جهت شباهت به شرکت سهامی دارد،و آن این است که شرکا به هیچ وجه مسئولیتی غیر از آنچه که به عنوان سرمایه پرداخته اند ندارند.شرکت با مسئولیت محدود مانند شرکت سهامی از جمله شرکت هایی است که فقط سرمایه در آن دخالت دارد.ولی در تعریف فوق تفاوتی با شرکت سهامی مشاهده می شود،و آن این است که سرمایه به سهام قسمت نمی شود بلکه شرکای هر یک سهم الشرکه ای دارند که مجموع آن سرمایه ی شرکت را تشکیل می دهد.مثلاَ شرکتی که بین 5 نفر از شرکا با سرمایه ی پانصد هزار ریال تشکیل می شود ممکن است اولی دویست هزار ریال و دومی یکصد هزار ریال و سومی هشتاد هزار ریال و چهارمی و پنجمی هر یک شصت هزار ریال سهم الشرکه ی آن ها باشد.

فایده شرکت با مسئولیت محدود

فایده ای که شرکت های با مسئولیت محدود دارند این است که شرکت های سهامی غالباَ احتیاج به سرمایه های مهم دارند و ناچارند شریک زیاد داشته باشند به این جهت مقررات زیادی درباره ی آن ها وضع شده که رعایت تمام آن ها از عهده ی اشخاصی که می خواهند شرکای محدودی داشته باشند خارج است،بر عکس این قبیل شرکت ها که اغلب از اشخاصی تشکیل می شود که با یکدیگر دوست و یا همکارند و در حقیقت شرکت فامیلی است،از آن قیود تا اندازه ای آزاد است.در ممالک خارج هم گرچه گاهی اتفاق می افتد که شرکت با مسئولیت محدود دارای شرکای زیادی باشد ولی اکثراَ شرکا محدود و انگشت شمارند.مخصوصاَ در کشور ما که تجارت جنبه ی خصوصی دارد،شرکت با مسئولیت محدود رواج زیادی یافته و با تقاضا به اداره ی ثبت شرکت ها معلوم می شود تمایل مردم به این قبیل شرکت ها بیشتر است.

ثبت شرکت فردیس کرج

برای ثبت شرکت صفادشت نیز می توانید به صفحه آن مراجعه نمایید.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر.