ثبت شرکت صفادشت

ثبت شرکت صفادشت

ثبت شرکت در شهرک صنعتی صفادشت

در این قسمت به شما این نوید را می دهیم که گروه ثبتی و حقوقی وزرا آماده ثبت شرکت صفادشت برای شما عزیزان می باشد. صفادشت یکی از شهرهای استان تهران در ایران است. این شهر در بخش صفادشت شهرستان ملارد قرار دارد. این شهر از ادغام روستاهای ارسطو- گله کهریز- شهرآباد – حصار طهماسب – عبادیه – نصیر آباد تشکیل شده‌است.

از غرب به كرج(شهرهاي محمدشهر و ماهدشت) ، از شرق به بخش مركزي ملارد و از جنوب به ساوه محدود شده است. اين بخش جزو شهرستان ملارد است. شهرستان ملارد با وسعتي معادل ۹۰۰ كيلومتر مربع به لحاظ داشتن ساختار اقتصادي ، اجتماعي ، فرهنگي و … شامل دو بخش ملارد و صفادشت است . بخش صفادشت در مسير اصلي محور چيتگر (جاده تهران- اشتهارد ) قرار دارد و از ۳ دهستان اختر آباد ، بي بي سكينه و يوسف آباد قوام ، شهر صفادشت ، ۷ دهياري و ۵۲ روستا ،‌ مزرعه و مكا ن تشكيل شده است. بر اساس آمار سال ۱۳۸۵ جمعيت شهر صفادشت ۱۵/۸۵۵ نفر و جمعيت روستاهاي حريم آن ۱۶/۰۰۰ نفر است. برای ثبت شرکت صفادشت با ما تماس بگیرید.

برای ثبت شرکت صفادشت چه کنیم؟

شما در اولین قدم می توانید با مطالعه مطالب موجود در سایت می توانید تا حدود زیادی با روند ثبت شرکت صفادشت آشنا شوید. بعد از آن می توانید با ارتباط با کارشناسان ما به صورت کامل موارد مربوط به ثبت شرکت خود را به گروه ثبتی و حقوقی وزرا بسپارید.

در تشریفات ثبت شرکت، مدارک نقش اساسی دارند که طبق ماده ی 7 ضوابط ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی و مصنوعی در مناطق آزاد برای ثبت هر شرکت یا مؤسسه باید مدارک مشروحه ذیل ارائه گردد:

1)اظهارنامه ی ثبت

2)اساسنامه ی شرکت

3)صورتجلسه ی مجمع عمومی مؤسسین

4)صورتجلسه ی اولین جلسه ی هیأت مدیره

5)گواهی بانکی از یکی از بانک های منطقه ی معینی بر تودیع حداقل 35% سرمایه نقدی

6)مجوز فعالیت در منطقه ی صادره توسط سازمان منطقه ی آزاد ذی ربط

این مدارک مربوط به ثبت شرکت ایرانی است ،ولی برای ثبت شعبه یا نمایندگی یک شرکت خارجی طبق ماده ی 8 ضوابط ثبت شرکت ها اطلاعات و مدارک بیشتری باید ارائه شود ، از جمله:

1-تعیین نوع شرکت و موضوع فعالیت آن

2-مرجع ثبت شرکت مادر و شماره ی ثبت

3-معرفی نمایندگان شعبه برای دریافت ابلاغیه ها و اخطاریه ها

4-معرفی سایر شعب یا نمایندگی های شرکت در ایران

5-تعیین تابعیت شرکت

کلیه ی مدارک تسلیمی شرکت خارجی باید به زبان فارسی ترجمه رسمی شده باشد و حکم نمایندگی فرد مورد نظر برای تسلیم تقاضای ثبت شعبه باید به تصدیق نمایندگی ایران در کشور متبوع شرکت رسیده باشد.

ثبت شرکت صفادشت

همچنین برای ثبت شرکت در اندیشه به صفحه آن مراجعه نمایید.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر.