فهرست مطالب :

ثبت شرکت تجهیزات پزشکی در شهریار

 

فروش تجهیزات پزشکی یکی از پردرآمدترین شغل های امروزی است و در صورتی که بخواهید وارد این عرصه شوید می بایست اقدام به ثبت شرکت تجهیزات پزشکی در شهریار کنید و کسب درآمد مناسبی از این بازار داشته باشید. برای اینکه فرایند ثبت شرکت تجهیزات پزشکی در شهریار را انجام دهید باید این مقاله را به صورت کامل مطالعه کنید و تمام مدارک مورد نیاز برای این کار را تهیه کنید.

 

برای اینکه بتوانید فرایند ثبت شرکت تجهیزات پزشکی در شهریار را به درستی انجام دهید در ابتدا می توانید از شرکتهای ثبت کمک بگیرید. شرکت حسابداری وزرا با داشتن نیروهای متخصص می تواند بهترین کمک در ثبت شرکت شما باشد. ولی باید توجه داشته باشید که شما نیز باید اطلاعات کافی از تجهیزات پزشکی داشته باشید و بدانید به چه تجهیزاتی تجهیزات پزشکی می‌گویند. زمانی که اقدام به ثبت شرکت میکنید بازرس ها برای ثبت شرکت به شما مراجعه می کنند و اگر اطلاعات شما از تجهیزات پزشکی کامل نباشد حتی اگر مدارک معتبر ارائه دهید ثبت شرکت شما انجام نمی شود. پس اولین قدم این است که اطلاعات کامل در مورد تجهیزات پزشکی داشته باشید.

تعریف تجهیزات پزشکی

 

به صورت کلی تمام تجهیزاتی که روند درمانی بیماران را دنبال می‌کنند و عموماً برای پزشکان طراحی‌ شده‌اند تجهیزات پزشکی گفته میشوند.

در حالت کلی تجهیزاتی که برای تصویربرداری های پزشکی، مانیتور های پزشکی و تجهیزاتی که عملکرد بدن بیمار را بهبود می بخشند تجهیزات پزشکی می گویند. همچنین تمامی دستگاه های که در بخش فیزیوتراپی مورد استفاده قرار می گیرند نیز از جمله تجهیزات پزشکی هستند.

نکته دیگر در ثبت شرکت تجهیزات پزشکی در شهریار دارا بودن مهندسین تعمیرکار این تجهیزات می باشد. مطمئناً به مرور زمان این چنین تجهیزاتی دچار نقص می شوند و اگر شرکت شما مهندسین تعمیرکار این تجهیزات را نداشته باشد مطمئنا اجازه ثبت شرکت نخواهید داشت.

اهمیت ثبت شرکت پزشکی

 

شرکت پزشکی در کنار اینکه درآمد خوبی دارد می‌تواند به سلامت جامعه نیز کمک زیادی بکند. مطمئناً برخی از تجهیزات در بیمارستانها یا مطب های پزشکی نیستند و شرکت های تجهیزات پزشکی می تواند این وسایل را برای بیمارستان ها تهیه کنند. پس در کنار اینکه شما درآمد مناسبی را بدست خواهید آورد، خدمت بزرگی را به شهر و منطقه خود خواهید کرد.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت تجهیزات پزشکی در شهریار

1: مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه)
2: برخی شرکت ها فرایند ثبت راحت تری دارند. به عنوان مثال شرکت های مواد غذایی نیازمند مدارک اولیه، داشتن انبار و این چنین مواردی هستند.

ولی شرکت‌ های تجهیزات پزشکی با توجه به حساسیت بالایی که دارند می بایست مدارک معتبر تری را ارائه دهید. این مدارک عبارتند از:
دارا بودن مدارک دانشگاهی معتبر، معرفی نامه از سازمان‌ های پزشکی و دارا بودن مدرک مهندسی تجهیزات پزشکی و…
دارا بودن این چنین مدارک برای ثبت تجهیزات پزشکی بسیار مهم است و در صورت نبود هر کدام از این مدارک شما اجازه ثبت نخواهید داشت.

پس از این که شرکت شما ثبت شد و اجازه فعالیت داشتید می بایست قالب شرکت خود را تعیین کنید. یعنی شرکت سهامی خاص یا شرکت سهامی عام را می‌خواهید تاسیس کنید. برای این منظور مدارک و ضوابط مختلفی حکمفرما است. شما می توانید برای این منظور از شرکت وزرا برای فرآیند انتخاب قالب شرکت خود کمک بگیرید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *