ثبت برند ورد آورد

ثبت برند ورد آورد

ثبت برند ورد آورد برای رفاه حال فعالان اقتصادی و بیزینس من های محدوده ورد آورد می باشد.

قطعا برای شما هم به عنوان یک تاجر یا فعال اقتصادی پیش آمده است تا بخواهید تصویری ماندگار در ذهن مخاطب یا مصرف کننده خود، ایجاد نمایید .

برند یا علامت تجاری می توانید به شما کمک کند تا کسب و کار خود را گسترش دهید یا تصویری ماندگار در ذهن مخاطب و مصرف کننده خود ایجاد نمایید.

اما شما باید در ابتدا به ثبت برند یا علامت تجاری خود بپردازید. باید در نظر داشته باشید که این مسیر، ممکن است سختی خودش را داشته باشد، اما شما می توانید با کمک مشاوران ثبت برند ورد آورد ، این مسیر را بدون درد سر پشت سر گذارید.

ثبت برند ورد آورد با در نظر گرفتن شرایط شما ، به آسان طی نمودن مراحل ثبت برند یا علامت تجاری ما کمک قابل توجهی می کند.

ثبت برند ورد آورد و عمل کرد آن

ثبت برند ورد آورد یکی از نمایندگی های موسسه ثبتی حقوقی وزرا در سطح شهر تهران و کرج می باشد. این نمایندگی با داشتن مشاوران و متخصصین کار بلد در زمینه ثبت برند و امور شرکتی ، همیشه آماده ارائه خدماتی بی نقص به شما عزیزان هستند.

ما می خواهیم در این جا شما را با مراحل ثبت برند یا علامت تجاری آشنا سازیم تا بتوانید با آگاهی کامل در این مسیر قدم بگذارید.

شما در قدم اول باید به طراحی برند یا علامت تجاری خود بپردازید. این مرحله را کاملا جدی بگیرید. در صورت استعلام و شباهت و مغایرت با دیگر برند ها و قوانین طراحی برند یا علامت تجاری، پرونده شما قطعا رد خواهد شد و پروسه ثبت برند یا علامت تجاری شما زمان بری بیش تری کند.

یکی از نکاتی که در حین طراحی برند یا علامت تجاری باید آن را در نظر بگیرید، عدم استفاده از علامت هلال احمر یا نشان ها یا آرم های دولت ایران، پرچم رسمی ایران با علامت مخصوص جمهوری اسلام، پرچم های منتسب به دولت و کشور ایران و هر پرچم منع شده توسط دولت ایران، علامت تجاری موسسات رسمی مانند هلال احمر و صلیب سرخ ، رجاء ، همراه اول و … ، کلمات و یا عباراتی که مربوط به مقامات رسمی ایران باشد از قبیل دولتی و ایران و امثال آن، علائمی که مخل انتظامات عمومی یا منافی عفت باشد، در طراحی برند یا علامت تجاری می باشد.

از دیگر مواردی که باید در این مرحله رعایت نمایید، عدم استفاده از علائم گمراه کننده: مانند ثبت علامت تجاری جهت عرضه انواع شیره خرما و انگور با تصویر زنبور عسل مردود خواهد شد. چرا که موجب تصور اشتباه و گمراهی مصرف کنندگان شده و خریداران ممکن است چنین محصولی را با تصور عسل خریداری نمایند، می باشد.

دیگر مواردی که حتما در طراحی برند یا علامت تجاری خود باید در نظر بگیرید استفاده ننمودن از علائم خلاف نظم عمومی و اخلاق حسنه: به طور کلی کلمات و تصاویر نقض کننده موازین ، هنجار های اخلاقی ، عرفی و مذهبی جامعه غیر قابل ثبت است ، می باشد.

شما باید به موارد گفته شده توجه کنید تا با عدم قبولی پرودنه مواجه نشوید. پس از گرد اوری مدارک و تکمیل اظهار نامه شما باید تمامی آن ها را در سایت اداره مالکیت معنوی آپلود نمایید.

در صورتی که سایت به شما اخطاری ندهد ، مدارک شما کامل بوده و باید منتظر بررسی آن شوید. اما در صورتی که شما با اخطار سایت مواجه شوید، عدم قبولی پرونده صورت پذیرفته و ممکن است مدتی ثبت برند یا علامت تجاری شما به تعویق بی افتد.

مدت زمان اعتبار برند یا علامت تجاری چقدر می باشد؟

شما پس از گذراندن مراحل و پروسه ثبت برند یا علامت تجاری ، بابت آن شماره ثبت رسمی در یافت خواهید نمود. این شماره ثبت به مدت ده سال اعتبار دارد. پس از تمام شدن این مدت اعتبار ، به شما مدت زمانی شش ماهه جهت تمدید مالکیت آن داده خواهد شد.

در نظر داشته باشید اگر در مدت زمان مشخص جهت تمدید شماره ثبت رسمی برند خود اقدام ننمایید ، مالکیت آن از شما سلب خواهد گردید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند یا علامت تجاری در ثبت برند ورد آورد (موسسه ثبتی حقوقی وزرا)

مدارک اشخاص حقیقی جهت ثبت برند ورد آورد

  1. کپی برابر اصل شناسنامه
  2. کپی برابر اصل کارت ملی
  3. کپی برابر اصل کارت بازرگانی (در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد)
  4. کپی مجوز فعالیت مانند جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری ، پروانه ساخت ، جواز کسب یا کارت بازرگانی و …

مدارک افراد حقوقی جهت ثبت برند ورد آورد

  1. کپی برابر اصل شناسنامه
  2. کپی برابر اصل کارت ملی
  3. کپی روزنامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت (از آخرین تغییراتی که در شرکت صورت گرفته است ، نباید بیش تر از دو سال گذشته باشد)
  4. کپی مجوز فعالیت مانند جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری ، پروانه ساخت ، جواز کسب یا کارت بازرگانی و …
  5. کارت بازرگانی در صورتی که از حروف لاتین در برند یا علامت تجاری استفاده شده باشد.

شما در صورت نیاز می توانید برند یا علامت تجاری خود را به نام چند نفر به ثبت رسانید. در این صورت باید مقدار سهم هر شخص به صورت در صدی به اداره مالکیت معنوی ارائه گردد.

دیگر خدمات موسسه ثبتی حقوقی وزرا

از دیگر خدمات ثبت برند ورد آورد که یکی از نمایندگی های موسسه ثبتی حقوقی وزرا می باشد می توان به : ثبت طرح صنعتی ، ثبت تغییرات شرکت ، کارت بازرگانی و … اشاره نمود.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر.