فهرست مطالب :

ثبت برند ملارد

ثبت برند ملارد زیر نظر موسسه ثبتی و حقوقی وزرا، برای فعالان اقتصادی در ملارد ایجاد شده است تا بتوانند محصولات و خدمات خود را با علامت تجاری یا برند به ثبت رسمی برساند. شما با به ثبت رساندن برند یا علامت تجاری خود ، می توانید تصویری زیبا در ذهن مصرف کننده کالا یا محصولات خود به جا بگذارید و در بین رقیبان خود، متمایز شوید.

اکنون برای به ثبت رساندن این برند یا علامت تجاری خود ، باید به طراحی برند ، انتخاب رنگ لوگو برای علامت تجاری یا برند خود در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که این طراحی و انتخاب رنگ نباید به دیگر علامت های تجاری و برند ها شباهتی داشته باشد. زیرا در صورت چاپ نوبت اول آگهی در روزنامه رسمی ، ممکن است برای مخاطب اشتباهی رخ داده و علامت تجاری یا لوگوی شما رد شود.

ثبت برند ملارد برای آسودگی و طی کردن هر چه راحت تر مراحل ثبت برند یا علامت تجاری شما ، به شرح و توضیح این مراحل می پردازد. لازم به ذکر می باشد که ثبت برند ملارد با مشاورینی زبر دست در امر ثبت برند و علامت تجاری و امور حقوقی ، آماده ارائه خدمات برای به ثبت رسانیدن لوگو یا علامت تجاری شم می باشد.

عمل کرد ثبت برند ملارد

ثبت برند یا علامت تجاری از جمله خدماتی است که اداره مالکیت معنوی به صاحبان کسب و کار و فعالان اقتصادی می دهد. لازم به ذکر است که اداره مالکیت معنوی فقط در تهران می باشد. و از کل ایران به این اداره مراجعه خواهند نمود. پس مدت زمانی که از ثبت اظهار نامه و تحویل مدارک برای بررسی توسط کارشناسان در انتظار می مانید، بستگی به این دارد که چند نفر زود تر از شما اقدام به ثبت برند یا علامت تجاری خود نموده اند.

باید در نظر داشته باشید که شکل یا تصویری که برای فعالیت اقتصادی خود در نظر گرفتید هیچ شباهتی به دیگر علائم تجاری نداشته باشد. زیرا در مرحله استعلام ممکن است در خواست شما رد شود.

لازم به ذکر می باشد که مرحله استعلام از نظر صرف وقت و هزینه به طور جدی به نفع شما می باشد. پس این مرحله از اهمیت زیادی بر خوردار می باشد.

در صورت مشاهده هر گونه مشابهت با دیگر لوگو ها یا علائم تجاری ، اظهار نامه شما از سوی اداره مالکیت معنوی رد خواهد شد. حتما طراحی و نام برند یا علامت تجاری خود را جدی بگیرید. چون در صورت رد پرونده ممکن است ثبت برند یا علامت تجاری شما ماه ها به تعویق افتد. و شما مجبور به طی کردن تمامی مراحل از ابتدا باشید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند در ثبت برند ملارد

مدارک مورد نیاز در ثبت برند ملارد شامل اشخاص حقیقی و حقوقی می شود. پس توجه کنید تا مدارک مورد نیاز اداره مالکیت معنوی، تکمیل باشد تا در صورت نقص پرونده، پرونده شما رد نشود. و در سایت با اخطاری رو به رو نشوید.

مدارک مورد نیاز اشخاص خقیقی در ثبت برند ملارد:

  1. کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی شخص یا اشخاص که مایل به ثبت برند یا علامت تجاری خود هستند.
  2. اگر برند شما لایتن می باشد، شما باید در مدارک خود کپی برابر اصل کارت بازرگانی هم نیز داشته باشید.
  3. کپی برابر اصل مجوز های فعالیتی مانند: پروانه بهره برداری، جواز تاسیس و…

مدارک مورد نیاز اشخاص حقوقی در ثبت برند ملارد:

  1. کپی روزنامه رسمی ثبت شرکت
  2. اگر در شرکت تغییراتی صورت گرفته، شما نیاز به کپی آخرین تغییرات روزنامه رسمی جهت تغییرات شرکت نیز دارید.
  3. کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی افرادی که در شرکت حق امضا دارند.
  4. کپی برابر اصل مجوز های فعالیتی مانند: پروانه بهره برداری، جواز تاسیس و…
  5. در صورتی که برند یا علامت تجاری شما لاتین می باشد، شما نیاز به کپی کارت بازرگانی نیز دارید.

خوب است که بدانید مالکیت برند یا علامت تجاری در ثبت برند ملارد می تواند شامل یک یا چند نفر باشد. که در این صورت باید میزان مالکیت هر شخص به صورت در صدی مشخص گردد.

مراحل  ثبت برند ملارد

شما باید در ابتدای شروع پروسه ثبت برند یا علامت تجاری خود، مورد تایید قرار بگیرید. که این تاییدیه با چاپ علامت تجاری یا برند شما در روزنامه رسمی صورت می پذیرد. پس از چاپ آگهی، به مدت سی روز (یک ماه) به ان زمان تعلق می گیرد تا در صورتی کسی ادعایی یا شباهتی روی برند یا علامت تجاری شما داشت، اعتراض خود را ابلاغ نماید.

حال اگر پس از گذشت یک ماه در صورتی که اعتراضی صورت نپذیرفت ، نوبت به چاپ دوم آگهی شما خواهد رسید. چاپ نوبت دوم آگهی در روزنامه رسمی به این معنی می باشد که شما دارای شماره ثبت علامت تجاری هستید و علامت تجاری یا برند شما به ثبت رسیده است.

لازم به ذکر است که در صورتی که مدارک شما ناقص باشد، پرونده شما رد شده و قابلیت پیگیری ندارد. پس در تکمیل مدارک خود توجه لازم را داشته باشید تا کم تر کار شما به تعویق افتاده و هر چه زود تر بتوانید علامت تجاری خود را به ثبت رسانید.

سخنی کوتاه در باره موسسه ثبتی و حقوقی وزرا

موسسه ثبتی و حقوقی وزرا، با ایجاد شعبات مختلف در کلیه تهران (ثبت برند ملارد) توانسته تا به امروز با کمک مشاورین حقوقی و ثبتی، کلیه اوامر ارباب رجوعان را بر طرف سازد.

این موسسه علاوه بر کار های ثبت شرکت، نیز به امور دیگری مانند ثبت برند، ثبت طرح صنعتی، اخذ کارت بازرگانی، رتبه بندی شرکت و ثبت شعبه شرکت برای مراجعین می پردازد.

به طور مثال رتبه بندی شرکت و اخذ گرید مقیاسی تاثیر به سزایی برای تعیین صلاحیت شرکت ها در انجام امور پروژه ها و مناقصات بر اساس سوابق کاری اعضا و توان فنی اعضای شرکت دارد. شما برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید با تماس یا مراجعه به این موسسه از مشاوره لازم بر خوردار شوید.

در آخر شما می توانید با ارتباط با گارشناسان ما در کتر از 2 هفته ای کاری اقدام به ثبت برند در منطقه ملارد کنید ، شرکت وزرا شما را تا لحظه گرفتن برند مورد نظر همراهی می کند.

مطالب مرتبط: وام طلا،ثبت شرکت در اندیشه و شهریار،نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه و شهریار،نمایندگی بوتان در اندیشه و شهریار

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *