فهرست مطالب :

ثبت برند در ملارد

کلمه برند در جامعه کنونی ما به محصولات یا خدماتی اطلاق می‌شود که دارای اعتبار و ارزش اجتماعی هستند. در حقیقت می‌توان گفت برندهای دلخواه به برندهایی گفته می‌شود که از ماهیت و قدرت اجتماعی بالایی برخوردار بوده و افراد نسبت به این برندها حس مالکیت دارند. شما در هر کسب و کاری بعد از ثبت آن کسب و کار یا شرکت نیاز به ثبت برند فعالیت خود دارید که می‌توانید تمام مراحل این کار را به موسسه ثبتی و حقوقی وزرا بسپارید و از بابت روند کار آسوده باشید.

معرف هر کسب و کاری برند یا علامت تجاری آن کسب و کار است و کسب و کارهای تولیدی و خدماتی برای اینکه در بین مشتریان خود شناخته شوند و بتوانند به محبوبیت دست یابند، باید اقدام به ثبت برند کار و فعالیت در ملارد خود کنند. اگر شما هم نیاز به ثبت برند کسب و کار خود در شهر ملارد دارید و نمی‌دانید از کجا باید اقدام کنید با موسسه ثبتی و حقوقی وزرا همراه باشید.

برند چیست؟

برند همان اسم، نام تجاری یا لوگوی کسب و کار است که مشتریان و کسب و کارهای دیگر، کسب و کار شما را با این نام یا برند خواهند شناخت. در همه جای جهان این کار صورت می‌گیرد و کسب و کارها برای اینکه نام خود را در ذهن مشتری حک کنند از برند و یک تصویر به عنوان لوگو استفاده می‌کنند.

شما می‌توانید برند و لوگو را به صورت فارسی و لاتین ثبت کنید و این کار مزایای زیادی برای شما به عنوان یک کسب و کار همراه دارد. یکی از این مزایای اینکار این بوده که نام شرکت و یا کسب و کار شما در ذهن مشتری حک خواهد شد و مزیت مهم دیگر این کار این است که فعالیت و کسب و کار شما جنبه قانونی پیدا خواهد کرد. بنابراین برای موفقیت در کار و حرفه خود برند و ثبت برند را جدی بگیرید تا بتوانید درآمدزایی عالی داشته باشید.

ثبت برند در ملارد چیست؟

همانطور که در این مطلب بیان شد، برند هر شرکت و کسب و کار معرف کامل آن شرکت و یا کسب و کار است. مهم‌ترین نکته ممکن در مورد برند این است که با شرکت‌ها و کسب و کارهای دیگر متفاوت باشد. به همین دلیل صاحبان هر کسب و کاری قبل از شروع به کار و هر اقدامی بهتر است که ثبت برند کسب و کار خود را داشته باشند تا کار و فعالیت آنان قانونی باشد.

در دنیای پر رقابت این روزها ثبت برند به شما کمک می‌کند که کسی از برند کسب و کار یا شرکت شما نتواند سوء استفاده کند. زیرا شما قانونی اقدام به ثبت کردن برند خود کرده‌اید و با این کار کسب و کار، شرکت و فعالیت خود را کاملا گارانتی نموده‌اید.

آشنایی با مزایای ثبت برند در ملارد

با اینکه هیچ الزام قانونی برای ثبت برند شرکت، فعالیت و کسب و کار شما وجود ندارد؛ اما ثبت برند در ملارد برای حرفه شما مزایای زیادی را به همراه دارد که در ادامه به آن‌ها بیشتر اشاره شده است.

 • اولین و مهم‌ترین مزیت ثبت برند این است که در مقابل قانون شناخته شده هستید.
 • به کمک ثبت برند اعطای نمایندگی در سراسر کشور وجود خواهد داشت.
 • با ثبت برند فعالیت خود تمایل افراد سرمایه گذار به سوی برند شما بیشتر می‌شود.
 • ثبت کردن برند می‌تواند سبب بازاریابی بهتر کسب و کار شما شود.
 • برند ثبت شده جزو دارایی شما محسوب شده و در صورت اتمام کسب و کار خود می‌توانید آن را بفروشید.
 • ثبت کردن برند سبب تمایز چشمگیر خدمات و محصولات شما نسبت به رقبایتان خواهد شد.
 • با ثبت کردن برند فعالیت و کسب و کار خود می‌توانید از مزایای وام استفاده کنید.

بنابراین با سپردن صفر تا صد روند ثبت برند کسب و کار خود در ملارد به موسسه ثبتی و حقوقی وزرا سبب قانونی شدن فعالیت کاری خود شده و از مزایای فراوان این کار به نفع کسب و کار خود نهایت استفاده را ببرید.

شرایط ثبت برند در ملارد چیست؟

قطعا اولین و مهم‌ترین شرایط در ثبت کردن برند هر کسب و کاری شباهت نداشتن آن به برندهای ثبت شده قبلی است. در کل کشور ایران فقط باید یک برند و لوگو برای فعالیت شما وجود داشته باشد. بنابراین با انتخاب نام برند خود برای ثبت آن باید به سراغ استعلام بروید و مطمئن شوید که برند دیگری با این نام وجود ندارد.

در صورتی که دوست دارید تمامی مراحل کار را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید و کارشناسان حرفه‌ای اقدام به استعلام ثبت برند تجاری شرکت یا کسب و کار شما داشته باشند، می‌توانید همه روند این کار را به ما در موسسه ثبتی و حقوقی وزرا بسپارید.

قوانین مهم در ارتباط با نام برند

همانطورکه عنوان شد، برای ثبت برند خود نیاز به نامی تک دارید که در دسته شغل شما قبلا ثبت نشده باشد. اگر تشابه اسمی وجود داشته باشد، نام برند شما رد خواهد شد. در ضمن نام برندی که قرار است انتخاب کنید باید از قوانین زیر پیروی کند:

 • نام انتخاب شده نباید شامل علامت جغرافیایی، نام افراد معروف و ائمه علیه السلام باشد.
 • نام انتخابی شما برای برند نباید مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
 • نام و نام خانوادگی شما به عنوان نام برند ممکن نیست.
 • واژه‌هایی مانند بهترین و زیباترین و غیره برای نام برند ممنوع است.
 • علامت و آرم‌های دولت‌ها ممنوع است.
 • علایم گمراه کننده ممنوع است.
 • و …

با رعایت قوانین گفته شده به ثبت برند خود کمک کنید و یا این کار را به کارشناسان حرفه‌ای ما در موسسه ثبتی و حقوقی وزرا بسپارید و آسوده باشید که همه مراحل کار توسط کارشناسان حرفه‌ای و مجرب انجام خواهد شد.

اهمیت ثبت برند در شهر ملارد

ثبت کردن برند یکی از شیوه‌های بازاریابی بوده که می‌تواند برای کسب و کار و شغل شما زنجیره‌ای از مشتریان راضی را به وجود آورد. این زنجیره رضایت به همراه تبلیغات موثر سبب گسترش کار و فعالیت شما خواهد شد و این یکی از اهداف ثبت برند و اهمیت این مقوله در کسب و کار شماست.

بنابراین نکات بیان شده در انتخاب نام برند و ثبت برند را رعایت کنید تا روند این کار بسیار سریع صورت گیرد و یا اگر دانش کافی در این زمینه ندارید، موسسه ثبتی و حقوقی وزرا در خدمت شماست تا بتوانید بدون نگرانی و دردسر برند کسب و کار خود را ثبت کنید.

مراحل ثبت برند چیست؟

اگر خود تمایل دارید که اقدام به ثبت کردن برند شغل خود بپردازید، نیاز است که با نکات کامل این کار و مراحل آن آشنایی کامل داشته باشید تا در این مسیر بتوانید به راحتی حرکت کنید و سریع اقدام به ثبت برند کسب و کار خود فرمایید. در ادامه برای راحتی کار شما در مسیر ثبت برند به مراحل آن به صورت مختصر اشاره شده است:

 • مرحله اول: انتخاب نام برند
 • مرحله دوم: استعلام نام برند
 • مرحله سوم: آماده کردن مدارک مورد نیاز برای ثبت کردن برند
 • مرحله چهارم: ثبت اظهارنامه در سایت اداره مالکیت
 • مرحله پنجم: پرداخت کردن هزینه اظهارنامه در سایت
 • مرحله ششم: چاپ کردن آگهی تقاضای ثبت در روزنامه رسمی
 • مرحله هفتم: مراجعه کردن حضوری به اداره مالکیت
 • مرحله هشتم: پرداخت کردن حق الثبت برند
 • مرحله نهم: پرداخت کردن هزینه روزنامه رسمی نوبت دوم

شما می‌توانید تمامی این مراحل را به ما در موسسه ثبتی و حقوقی وزرا بسپارید و بدون ذره‌ای نگرانی و طی کردن این مراحل سخت منتظر ثبت برند کسب  و کار، حرفه، شرکت خود توسط کارشناسان حرفه‌ای و مجرب ما در این زمینه باشید.

انتخاب یک نام مناسب برای برند

مدت اعتبار برند هر کسب و کاری 10 سال است و قطعا در هنگام انتخاب نام برند لازم است که دقت لازم را داشته باشید تا بهترین نام را انتخاب کنید. بهترین کار این است که برای کسب و کار خود نامی متناسب با فعالیت خود و بر طبق یکسری اصول دیجیتال مارکتینگ و اصول روانشناسی انتخاب کنید تا در اذهان ماندگار شود. در ادامه به خصوصیات مهم یک نام برند مناسب اشاره بیشتری شده است:

 • در زمان انتخاب نام به معنی و مفهوم آن دقت کنید.
 • نامی را انتخاب کنید که کوتاه باشد، اما در اذهان مردم ماندگار شود.
 • نامی مناسب با شرکت، کسب و کار و فعالیت خود برگزینید.
 • خاص بودن نام برند را فراموش نکنید.
 • نامی را انتخاب کنید که قابلیت ثبت شدن آن به صورت لاتین و بین المللی نیز وجود داشته باشد.

موسسه حقوقی وزرا بهترین روش برای ثبت برند در ملارد

ثبت برند یکی از کارهای مهمی است که امروزه توسط شرکت‌ها و موسسات حقوقی صورت می‌گیرد. اما نمی‌توان این کار را به دست هر کسی سپرد، زیرا نیاز به دانش خاص خود دارد تا اصولی  و بدون هیچ مشکلی صورت گیرد. اگر شرکت یا شخص انجام دهنده ثبت برند مهارت لازم را نداشته باشند، پروسه ثبت برند به طول خواهید انجامید و یا نتجه‌ای حاصل نخواهد شد.

موسسه ثبتی و حقوقی وزرا یکی از بهترین و تخصصی‌ترین شرکت‌های ثبت برند است که توانسته در طی فعالیت خود توجه بسیاری از صاحبان کسب و کار را به خود جلب کند و سبب رضایت خاطر آنان شود. این موسسه به کمک داشتن کارشناسان حرفه‌ای و مجرب قادر است تا در کمترین زمان ممکن برند مورد نظر کسب و کار شما را به ثبت برساند.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *