ثبت برند فتح

ثبت برند فتح

به نظر می رسد شما هم جزو بیزینس من ها و تجاری هستید که قصد دارد برند یا علامت تجاری خود را به ثبت برسانید. به همین منظور ما برای شما ثبت برند فتح را پیشنهاد داریم. ثبت برند ثتح کی از نمایندگی های مجاز و در حال فعالیت موسسه ثبتی حقوقی وزرا می باشد .

شما با ثبت برند یا علامت تجاری خود علاوه بر متمایز کردن محصولات یا خدمات خود نسبت به سایر رقبا در بازار ، می توانید تصویری ماندگار تر در ذهن مخاطب یا مصرف کننده ایجاد نمایید . البته این یکی از مزیت های ثبت برند یا علامت تجاری می باشد.

ثبت برند یا علامت تجاری می تواند باعث جلو گیری از سو استفاده از خدمات یا محصولات شما نیز شود.

آیا به این فکر کرده اید که برای ثبت برند یا علامت تجاری چه مراحلی را باید پشت سر بگذارید؟ آیا فکر کرده اید که چگونه باید با رعایت قوانین در پروسه ثبت برند یا علامت تجاری شرکت کنید؟

از اداره مالکیت معنوی اطلاعاتی دارید و می دانید چه قوانینی را وضع کرده است؟

با ما هم راه باشید تا در این مطلب شما را با روند ثبت برند یا علامت تجاری و هم چنین قوانینی که باید در این مسیر رعایت کنید ، آشنا سازیم . ما می خواهیم شما بدون فوت وقت با رعایت کلیه قوانین و موازین جمهوری اسلامی ، برند یا علامت تجاری خود را در ثبت برند فتح به ثبت بر سانید.

ثبت برند یا علامت تجاری و مراحل آن در ثبت برند فتح

در ابتدای ثبت برند یا علامت تجاری باید برای آن طرحی انتخاب کنید. طرح برند یا علامت تجاری شما می تواند شامل فرم ، رنگ ، اعداد و … باشد. اما در این میان باید به قوانینی نیز توجه کنید تا در زمان استعلام ، طرخ برند یا علامت تجاری شما ، با مشکل رو به رو نشود .

اولین قانون این است که طرح برند یا علامت تجاری شما نباید هیچ شباهتی با سایر علائم تجاری و برند های به ثبت رسیده داشته باشد. زیاد امکان رد آن وجود دارد و مسلما زمان در یافت شماره ثبت رسمی شما به تعویق خواهد افتاد.

باید در نظر داسته باشید که اداره مالکیت معنوی با توجه به کلیه قوانین و موازین ثبت شده و موجود در جامعه پرونده شما را قبول و آن را مورد بررسی قرار می دهد. در غیر این صورت پرونده شما رد خواهد شد!!!

یکی از مواردی که در زمان طراحی برند یا علامت تجاری باید به آن توجه کنید عدم استفاده از علامت هلال احمر – نشان ها – آرم های دولت ایران، پرچم رسمی ایران با علامت مخصوص جمهوری اسلام،  پرچم های منتسب به دولت و کشور ایران و هر پرچم منع شده توسط دولت ایران، علامت تجاری موسسات رسمی مانند هلال احمر و صلیب سرخ ، رجاء ، همراه اول و … ، کلمات و یا عباراتی که مربوط به مقامات رسمی ایران باشد از قبیل دولتی و ایران و امثال آن، علائمی که مخل انتظامات عمومی یا منافی عفت باشد، می باشد.

از دیگر مواردی که از نظر اداره مالکیت معنوی مهم به شمار می آید ، عدم استفاده از پرچم، نشان های سلطنتی، علائم رسمی دولتی و نشان کشور و سازمان های بین المللی که نمونه آن ها به دفتر بین المللی سازمان جهانی مالکیت معنوی اعلام شده به طور معمول قابل ثبت نیستند مگر این که مجوز مراجع صلاحیت دار بین المللی داشته باشند، در طراحی برند یا علامت تجاری می باشد.

در صورتی که از مشاوران ثبت برند فتح مشاوره گیرید ، کلیه موارد را به شما متذکر خواهند شد.

هم چنین شما نباید در زمان طراحی برند یا علامت تجاری خود از واژه های عامیانه: به عنوان مثال کلمه رایانه و یا کتاب به تنهایی قابل ثبت نیستند زیرا این کلمات واژه هایی عام برای کلیه محصولات با این نام هستند. واژه های توصیف کننده: این کلمات به منظور توصیف محصولات و اجناس به کار می روند، استفاده کنید.

دیگر نکته ای باید به شما گوش زد شویم ، استفاده از علائم خلاف نظم عمومی و اخلاق حسنه: به طور کلی کلمات و تصاویر نقض کننده موازین ، هنجار های اخلاقی ، عرفی و مذهبی جامعه می باشد که استفاده از آن در طراحی برند یا علامت تجاری نیز ممنوع می باشد.

شما برای جلو گیری از عدم رعایت قوانین نام برده شده در بالا و کوتاه ترشدن مدت زمان ثبت برند یا علامت تجاری خود می توانید از مشاوران ثبت برند فتح مشورت گیرید.

اداره مالکیت معنوی کجاست؟

اداره مالکیت معنوی یک شعبه در حال فعالیت دارد که تنها در تهران مشغول می باشد. اداره مالکیت معنوی تعداد محدودی از بازرسان و کارشناسان را در اختیار دارد به همین منظور از زمان ارائه اظهار نامه و تقدیم مدارک ، شما از نظر کارشناسان ثبت برند فتح ، دو تا چهار ماه در صف انتظار خواهید ماند .

به منظور جلو گیری از طولانی تر شدن این مدت ، مشاوران ثبت برند فتح آماده ارائه خدمات ثبت برند یا علامت تجاری به شما عزیزان می باشند .

چرا ثبت برند فتح را انتخاب کنیم؟

ثبت برند فتح یکی از نمایندگی های موسسه ثبتی حقوقی وزرا می باشد که در حال حاضر در محدوده فتح مشغول به فعالیت است. کلیه نمایندگی های موسسه ثبتی حقوقی وزرا که ثبت برند فتح نیز یکی از همین نمایندگی ها می باشد ، با داشتن متخصصین و مشاورانی زبده در زمینه ثبت برند و علامت تجاری ، آماده ارائه خدمات و همراه شدن با شما در این مسیر می باشند .

,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر.