ثبت برند رباط کریم

ثبت برند رباط کریم

ثبت برند رباط کریم از جمله نمایندگی های موسسه ثبتی و حقوقی وزرا است. ثبت برند رباط کریم با داشتن کادری مجرب و حرفه ای ، آماده ارائه خدمات ثبتی به فعالان اقتصادی و عزیزانی که قصد دارند برند یا علامت تجاری خود را ثبت کنند ، می باشند.

ثبت برند رباط کریم یکی از نمایندگی های ثبت برند وزرا است. این نمایندگی می تواند مسیر ثبت برند یا علامت تجاری را برای شما هموار تر سازد تا شما با عدم پذیرفتن پرونده یا اخطار سایت اداره مالکیت معنوی مواجه نشوید.

ثبت برند یا علامت تجاری چگونه انجام می پذیرد؟

ثبت برند یا علامت تجاری مانند دیگر امور ثبتی مراحل و پروسه ای را دارد که توسط شخصی حقیقی یا حقوقی باید پشت سر گذاشته شود.

در ابتدا بگوییم که ثبت برند یا علامت تجاری می تواند توسط شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی به ثبت رسانیده شود. هم چنین می توان به نام چند نفر باشد که باید سهم هر شخص به صورت در صد مشخص گردد.

باید توجه داشته باشید که در طراحی برند یا علامت تجاری خود دقت کنید. تا هیچ شباهتی به دیگر برند ها و علائم تجاری به ثبت رسیده نداشته باشد. در صورت استعلام ممکن است که پرونده رد شود.

در طراحی برند یا علامت تجاری می توان از رنگ ، عدد ، حروف ، فرم و … استفاده کرد. باید در هنگام طراحی برند یا علامت تجاری ، باید از علائم مجاز استفاده بشود. به طور مثال امکان استفاده از علامت نیروی انتظامی در برند یا علامت تجاری وجود ندارد.

در صورتی که از حروف انگلیسی یا فینگلیش در طراحی برند یا علامت تجاری خود استفاده نموده اید باید کارت بازرگانی خود را نیز به اداره مالکیت معنوی تقدیم نمایید.

در صورتی که قصد ثبت برند یا علامت تجاری خود را دارید ، باید به سایت اداره مالکیت معنوی مراجعه نموده و مدارک و اظهار نامه خودرا تقدیم کنید.

توجه داشته باشید که در این مرحله می توانید از مشاورین ثبت برند رباط کریم کمک گیرید تا در هنگام تقدیم مدارک با اخطار سایت مواجه نشوید. یا پرونده شما رد نشود . در صورتی که پرونده شما رد شود ، پروسه ثبت برند یا علامت تجاری شما به تعویق خواهد افتاد.

کلیه مشاورین ثبت برند رباط کریم در تلاش هستند تا در کلیه مراحل ثبت برند یا علامت تجاری شما را یاری دهند. و شما بتوانید بدون هیچ درد سری شماره ثبت رسمی خود را در یافت نمایید و مالکیت برند یا علامت تجاری را از آن خود کنید.

لازم به ذکر می باشد که اداره مالکیت معنوی تنها در یک تهران شعبه دارد. پس با این حساب و با وجود تنها یک شعبه از این اداره آن هم در تهران ، ممکن است که تا حدی بررسی پرونده به طول بی انجامد. اما باید در نظر داشته باشید که مشاورین ثبت برند رباط کریم این مدت را برای شما در صورتی که مدارک کامل به این اداره تقدیم گردد ، دو تا چهار ماه در نظر گرفته اند . نا گفته نماند که تعداد کارشناسان این اداره نیز محدود بوده و در کل مدت زمانی که امکان دارد شما در نوبت انتظار بمانید، بستگی به این دارد که چند نفر زود تر از شما اقدام به ثبت برند یا علامت تجاری خود کرده اند.

اگهی شما در یک نوبت به مدت سی روز در روزنامه رسمی به چاپ خواهد رسید تا اگر کسی ادعای مالکیت داشت یا شباهتی دید آن را بروز دهد. اگر اعتراضی صورت نگیرد ، آگهی شما برای نوبت دوم به چاپ خواهد رسید.

نوبت دوم چاپ آگهی به این معنا می باشد که برند یا علامت تجاری شما به ثبت رسیده است و شما مالک آن هستید. در نتیجه برند یا علامت تجاری شما دارای شماره ثبت رسمی می باشد.

در ادامه ما به شما خواهیم گفت که چه مدارکی جهت ثبت برند یا علامت تجاری خود نیاز دارید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند رباط کریم یا علامت تجاری

شما برای ثبت برند یا علامت تجاری خود در ثبت برند رباط کریم نیاز به مدارکی دارید، این مدارک شامل افراد حقیقی و حقوقی می شود. که در ادامه آن ها را نام خواهیم برد.

مدارک مورد نیاز برای اشخاص حقیقی

  1. کپی برابر اصل شناسنامه
  2. کپی برابر اصل کارت ملی
  3. کپی برابر اصل کارت بازرگانی (در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد)
  4. کپی مجوز فعالیت مانند جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری ، پروانه ساخت ، جواز کسب یا کارت بازرگانی و …

مدارک مورد نیاز برای افراد حقوقی

  1. کپی برابر اصل شناسنامه
  2. کپی برابر اصل کارت ملی
  3. کپی روزنامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت (از آخرین تغییراتی که در شرکت صورت گرفته است ، نباید بیش تر از دو سال گذشته باشد)
  4. کپی مجوز فعالیت مانند جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری ، پروانه ساخت ، جواز کسب یا کارت بازرگانی و …
  5. کارت بازرگانی در صورتی که از حروف لاتین در برند یا علامت تجاری استفاده شده باشد.

شما می توانید با مراجعه به ثبت برند رباط کریم به راحتی این مراحل را پشت سر بگذارید. مشاورین و متخصصین ثبت برند رباط کریم آماده این هستند تا با مشاوره و راهنمایی های لازم ، شما را در مسیر ثبت برند یا علامت تجاری همراهی کنند.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر.