ثبت برند خادم آباد

ثبت برند خادم آباد

ثبت برند خادم آباد در محدوده خادم آباد جهت رفاه حال فعالان اقتصادی ، جهت به ثبت رساندن برند یا علامت تجاری شان مشغول به فعالیت می باشد.

شما می توانید با مراجعه به ثبت برند خادم آباد به ثبت برند یا علامت تجاری خود بپردازید. این مرکز با به کار گیری برجسته ترین مشاورین خود در کلیه امور ثبتی و شرکتی ، سعی دارد تا بهترین خدمات خود را ارائه دهد. هم چنین هموار ساختن راه ثبت برند و علامت تجاری برای شما عزیزان از الویت های ثبت برند خادم آباد می باشد.

ثبت برند خادم آباد ، یکی از نمایندگی های موسسه ثبتی و حقوقی وزرا می باشد. شما با ثبت برند یا علامت تجاری خود تصویری زیبا در ذهن مصرف کننده از کالا یا محصولات یا خدمات خود ایجاد می کنید. با این کار شما از سایر رقیبان خود متمایز خواهید شد.

برای ثبت برند در ثبت برند خادم آباد باید به چه نکاتی توجه کرد؟

ثبت برند یا علامت تجاری ، مراحلی را دارد که شما با مراجعه به ثبت برند خادم آباد، می توانید با استفاده از مشاوره با مشاوران ثبت برند، در این زمینه یاری جویید تا بی درد سر این مراحل را پشت سر گذارید. شما با مشاوره گرفتن مشاورین ثبت برند خادم آباد ، امکان رد پرونده خود را به حداقل و شاید صفر می رسانید.

ما در ادامه مراحل را برای شما شرح می دهیم تا بتوانید هر چه سریع تر جهت ثبت برند یا علامت تجاری خود اقدامات لازم را به عمل آورید.

در ابتدا شما باید به طراحی لوگو یا علامت تجاری خود بپردازید. در این مرحله باید دقت داشته باشید که هیچ شباهتی با دیگر برند ها و علامت های تجاری موجود در بازار نداشته باشد. در صورت استعلام و وجود شباهت با سایر برند ها یا علائم تجاری ، طرح شما رد خواهد شد. رد شدن طرح روند پروسه ثبت برند و علامت تجاری شما را به تعویق می اندازد. پس با این حساب دقت های لازمه را در این امر داشته باشید.

طراحی برند یا علامت تجاری شامل رنگ ، عدد ، حروف ، علائم مجاز یا ترکیبی از یک یا چند از موارد نام برده می باشد. توجه داشته باشید که در صورت شباهت با سایر برند ها یا علامت های تجاری به ثبت رسانیده ، اظهار نامه شما رد خواهد شد.

پس از طراحی برند یا علامت تجاری خود، باید به سایت اداره مالکیت معنوی مراجعه نموده و مدارک مورد نیاز را جهت به ثبت رسانیدن برند یا علامت تجاری خود ، به همراه اظهار نامه تقدیم کنید. در صورتی که شما در هنگام آپلود مدارک با خطایی مواجه نشدید ، پرونده شما در نوبت بازرسی قرار خواهد گرفت. اما در صورتی که سایت به شما اخطار داد ، امکان نقص پرونده وجود دارد و مدارک شما کامل نمی باشد.

پس در مرحله ارائه مدارک باید توجه کنید که مدارک مورد نیاز را کامل ارائه دهید تا نقصی متوجه پرونده شما نشود. کامل بودن مدارک جهت به ثبت رساندن برند یا علامت تجاری، به انجام ثبت برند یا علامت تجاری شما سرعت می بخشد.

لازم به ذکر می باشد که برای به ثبت رساندن برند یا علامت تجاری، تنها اداره مالکیت معنوی این وظیفه را به عهده دارد. این اداره تنها یک شعبه دارد و در تهران مشغول به فعالیت می باشد. پس در نوبت ماندن پرونده شما جهت بررسی بستگی به این دارد که چند نفر زود تر از شما اقدام به تقدیم اظهار نامه کرده باشند.

حال در این مرحله پس از تکمیل نمودن مدارک  و عدم رد پرونده از سوی اداره مالکیت معنوی، آگهی شما با اعتباری سی روزه ( یک ماهه) در روزنامه رسمی به چاپ می رسد. چاپ آگهی در نوبت اول به منظور پیش گیری از شباهت با سایر برند ها و علامت های تجاری می باشد. در صورتی که کسی اداعایی یا اعتراضی بر برند یا علامت تجاری شما وارد نکند ، برای بار دوم آگهی شما در روزنامه رسمی به چاپ خواهد رسید.

پس از چاپ نوبت دوم ، برند یا علامت تجاری شما دارای شماره ثبت رسمی می باشد و به طور کاملا قانونی به شما تعلق دارد.

اعتبار برند یا علامت تجاری شما به مدت ده سال می باشد. پس از گذشتن این مدت ، به شما فرجه ای شش ماهه جهت تمدید داده خواهد شد. پس در مدت زمان مشخص شده باید بدون معطلی جهت تمدید اقدام نمایید تا حق امتیاز آن از شما سلب نگردد. شما با مراجه به ثبت برند خادم آباد می توانید تمامی مراحل نام برده شده را با کمک مشاوران ثبت برند وزرا پست سر گذارید.

چه کسانی می توانند جهت ثبت برند خادم آباد از طریق ثبت برند وزرا اقدام نمایند؟

کلیه افراد حقیقی یا حقوقی که به تجارت، خرید و فروش و … مشغول هستند می توانند جهت ثبت برند یا علامت تجاری خود از طریق ثبت برند خادم آباد اقدام نمایند.

جالب است بدانید که ثبت برند یا علامت تجاری می تواند متعلق به یک یا چند نفر باشد که باید سهم هر شخص به صورت در صد مشخص گردد.

شما با مراجعه به ثبت برند خادم آباد می توانید از مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند یا علامت تجاری خود مطلع شوید. و با کمک مشاوران ثبت برند وزرا ، برند یا علامت تجاری خود را به ثبت رسانید.

چرا برای ثبت برند یا علامت تجاری ثبت برند وزرا را انتخاب کنیم؟

ثبت برند وزرا با داشتن شعب مختلف جهت رفاه حال فعالان اقتصادی مشغول به فعالیت می باشد. لازم به ذکر است که ثبت برند وزرا نه تنها امور ثبت برند و علامت تجاری انجام می دهد ، بلکه دیگر خدماتی مانند اخذ کارت بازرگانی ، ثبت طرح صنعتی ، رتبه بندی و ثبت تغییرات برای شما عزیزان دارد. که شما می توانید با مراجعه به ثبت برند تجریس از خدمات ثبت برند وزرا بهره مند شوید.

,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر.