ثبت برند تهرانسر

ثبت برند تهرانسر

شما هم جزو تجار و بیزینس من هایی هستید که در محدوده تهرانسر ، می خواهید جهت ثبت برند یا علامت تجاری خود اقدام نمایید ؟ ما به شما پیشنهاد می دهیم که ثبت برند تهرانسر را تجربه کنید.

آیا فکر می کنید نیاز دارید تا کسب و کار و خدمات خود را گسترش داده و تصویری ماندگار در ذهن مخاطب ایجاد نمایید ؟ آیا به این اندیشیده اید که چگونه می توانید برند یا علامت تجاری خود را به ثبت برسانید ؟ آیا می دانید باید چه مراحلی را پشت سر بگذارید ؟ آیا می دانید در زمان ثبت برند یا علامت تجاری باید چه مواردی را در نظر بگیرید ؟

شما می توانید برای پاسخ سوالات خود با ثبت برند تهرانسر مشورت نمایید.

با ما همراه باشید تا در ادامه به سوالات شما پاسخ دهیم.

ثبت برند یا علامت تجاری در ثبت برند تهرانسر به چه صورت امکان می پذیرد ؟

شما با مراجعه به ثبت برند تهرانسر می توانید از مسیری که می خواهید جهت ثبت برند یا علامت تجاری خود قدم بردارید ، آگاه شوید و مشاوران ثبت برند تهرانسر ، راهنمایی گیرید.

در ابتدای کار باید طرحی از برند یا علامت تجاری خود جهت ارائه به اداره مالکیت معنوی داشته باشید. شما باید برای برند یا علامت تجاری خود طرحی را انتخاب و طراحی نمایید تا با دیگر برند ها و علائم تجاری به ثبت رسیده شباهتی نداشته باشد .

هم چنین در طراحی برند یا علامت تجاری خود باید از استفاده نمودن واژه های عامیانه: به عنوان مثال کلمه رایانه و یا کتاب به تنهایی قابل ثبت نیستند زیرا این کلمات واژه هایی عام برای کلیه محصولات با این نام هستند. واژه های توصیف کننده: این کلمات به منظور توصیف محصولات و اجناس به کار می روند، به شدت پرهیز نمایید.

در زمان طراحی برند یا علامت تجاری نیز باید در نظر داشته باشید تا از علامت هلال احمر – نشان ها – آرم های دولت ایران، پرچم رسمی ایران با علامت مخصوص جمهوری اسلام،  پرچم های منتسب به دولت و کشور ایران و هر پرچم منع شده توسط دولت ایران، علامت تجاری موسسات رسمی مانند هلال احمر و صلیب سرخ ، رجاء ، همراه اول و … ، کلمات و یا عباراتی که مربوط به مقامات رسمی ایران باشد از قبیل دولتی و ایران و امثال آن، علائمی که مخل انتظامات عمومی یا منافی عفت باشد، به کار نگیرید.

نیز استفاده از پرچم، نشان های سلطنتی، علائم رسمی دولتی و نشان کشور و سازمان های بین المللی که نمونه آن ها به دفتر بین المللی سازمان جهانی مالکیت معنوی اعلام شده به طور معمول قابل ثبت نیستند مگر این که مجوز مراجع صلاحیت دار بین المللی داشته باشند، ممنوع می باشد .

شما با استفاده و به کار گیری اعداد ، حروف ، رنگ ها و … ، می توانید برند یا علامت تجاری خود را طراحی نمایید. البته توجه داشته باشید استفاده از مواردی که در بالا نام برده شد ، به شدت در به کار گیری طراحی برند یا علامت تجاری ممنوع می باشد .

اکنون که برند یا علامت تجاری شما طراحی شد ، می توانید به همراه مدارک و اظهار نامه خود در سایت اداره مالکیت معنوی ، آپلود نمایید.

در نظر بگیرید در صورتی که برند یا علامت تجاری شما با سایر برند ها و علائم تجاری به ثبت رسیده ، شباهت داشته باشد یا در مدارک پرونده شما نقصی وجود داشته باشد ، شما از سوی سایت اداره مالکیت معنوی اخطار می گیرید و پرونده شما مورد قبول واقع نمی شود.

در صورتی که می خواهید در این مسیر از عدم قبولی پرونده و طرح برند یا علامت تجاری خود جلو گیری نمایید ، می توانید با مشاوران ثبت برند تهرانسر مشورت نمایید.

ثبت برند و چگونگی آن

در صورتی که برند یا علامت تجاری شما طراحی شد و شما مدارک خود را به طور کامل در سایت آپلود کردید ، از سوی اداره مالکیت معنوی ، مورد بررسی قرار می گیرد.

پس از بررسی پرونده ، در صورت قبولی ، آگهی شما به مدت سی روز در روزنامه رسمی به چاپ خواهد رسید. در صورتی که آگهی شما در روزنامه رسمی برای نوبت اول چاپ شود ، به دیگر افراد این امکان را می دهد تا اعتراض یا شباهت برند شما را با سایر برند های به ثبت رسیده ، به اداره مالکیت معنوی گزارش دهند .

پس از اتمام مدت سی روزه و عدم وجود اعتراض ، آگهی شما برای نوبت دوم به چاپ خواهد رسید. نوبت دوم چاپ آگهی  شما به این منزله می باشد که برند یا علامت تجاری شما به ثبت رسیده است .

شما پس از چاپ نوبت دوم آگهی خود در روزنامه رسمی ، شماره ثبت رسمی آن را در یافت می نمایید .

شماره ثبت رسمی به مدت ده سال اعتبار دارد که پس از گذشت این مدت شما باید جهت تمدید آن اقدام نمایید.

چرا برای ثبت برند یا علامت تجاری خود ثبت برند تهرانسر را انتخاب کنیم ؟

ثبت برند تهرانسر یکی از نمایندگی های موسسه ثبتی حقوقی وزرا می باشد . ثبت برند تهرانسر با داشتن متخصصینی ماهر در زمینه ثبت برند یا علامت تجاری می تواند همراه خوبی برای شما در این مسیر باشد.

لازم به ذکر است که موسسه ثبتی حقوقی  وزرا در سایر نقاط تهران و کرج ، دارای نمایندگی جهت ثبت برند یا علامت تجاری می باشد  .

در صورتی که می خواهید برند یا علامت تجاری خود را ثبت نمایید می توانید به ثبت برند تهرانسر یا هر یک از نمایندگی های موسسه ثبت حقوقی وزرا مراجعه نمایید.

,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر.