ثبت برند باغستان

ثبت برند باغستان

اگر قصد دارید که برند یا علامت تجاری خود را ثبت نمایید ، به شما پیشنهاد می دهیم که حتما با مشاوران ثبت برند باغستان مشورت نمایید. موسسه ثبتی حقوقی وزرا با داشتن نمایندگی های متعدد در سطح شهر تهران و کرج در نظر دارد تا برای رفاه حال بیزینس من ها و تجار عزیز ، مسیر ثبت برند یا علامت تجاری را هموار تر نماید.

ما پیشنهاد می دهیم ، برای قدم گذاشتن در مسیر ثبت برند یا علامت تجاری ، حتما با ثبت برند باغستان هم مسیر شوید.

ثبت برند باغستان با داشتن نیرویی متخصص در کلیه امور حقوقی ثبتی – شرکتی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

آیا می دانید که ثبت برند یا علامت تجاری در ثبت برند باغستان به چه صورت است؟

یکی از مواردی که باید در زمان ثبت برند یا علامت تجاری در نظر داشته باشید ، طراحی آن است . طراحی ثبت برند یا علامت تجاری یکی از مهم ترین مراحل برای شروع آن می باشد.

مشاوران ثبت برند باغستان می توانند شما را در کلیه مراحل ثبت برند یا علامت تجاری راهنمایی نمایند .

در تمامی مسیر ثبت برند یا علامت تجاری ، باید به کلیه قوانین وضع شده از طرف اداره مالکیت معنوی توجه شود. ما در ادامه این قوانین را برای شما توضیح خواهیم داد.

استفاده از علائم گمراه کننده: مانند ثبت علامت تجاری جهت عرضه انواع شیره خرما و انگور با تصویر زنبور عسل مردود خواهد شد. چرا که موجب تصور اشتباه و گمراهی مصرف کنندگان شده و خریداران ممکن است چنین محصولی را با تصور عسل خریداری نمایند ، در طراحی برند یا علامت تجاری ممنوع می باشد.

نباید از علامت هلال احمر – نشان ها – آرم های دولت ایران، پرچم رسمی ایران با علامت مخصوص جمهوری اسلام،  پرچم های منتسب به دولت و کشور ایران و هر پرچم منع شده توسط دولت ایران، علامت تجاری موسسات رسمی مانند هلال احمر و صلیب سرخ ، رجاء ، همراه اول و … ، کلمات و یا عباراتی که مربوط به مقامات رسمی ایران باشد از قبیل دولتی و ایران و امثال آن، علائمی که مخل انتظامات عمومی یا منافی عفت باشد، در طراحی برند یا علامت تجاری خود استفاده کنید.

عدم استفاده از علائم خلاف نظم عمومی و اخلاق حسنه: به طور کلی کلمات و تصاویر نقض کننده موازین ، هنجار های اخلاقی ، عرفی و مذهبی جامعه غیر قابل ثبت است.

در نظر داشته باشید در طراحی برند یا علامت تجاری خود از پرچم، نشان های سلطنتی، علائم رسمی دولتی و نشان کشور و سازمان های بین المللی که نمونه آن ها به دفتر بین المللی سازمان جهانی مالکیت معنوی اعلام شده به طور معمول قابل ثبت نیستند مگر این که مجوز مراجع صلاحیت دار بین المللی داشته باشند، استفاده ننماید.

برای جلو گیری از بروز هر گونه مشکل در طراحی برند یا علامت تجاری خود حتما از مشاوران ثبت برند باغستان مشاوره بگیرید. در صورتی که پرونده شما دچار نقص یا عدم پذیرش گردد ، این امکان فراهم می شود که پروسه ثبت برند یا علامت تجاری شما مدت زمان بیش تری را صرف نماید.

مدت زمان اعتبار شماره ثبت رسمی دریافت شده از سوی اداره مالکیت معنوی چه مدت می باشد؟

در صورتی که شما موفق به ثبت برند یا علامت تجاری خود شده باشید ، شماره ثبت رسمی به شما تعلق می گیرد. این شماره ثبت رسمی که اختصاصا برای شما می باشد ، مدت زمانی ده ساله اعتبار دارد.

پس از اتمام ده سال که ذکر شد ، اداره مالکیت معنوی ، به شما شش ماه زمان می دهد تا جهت تمدید آن اقدامات لازمه را انجام دهید.

در صورتی که در مدت زمان شش ماهه ، جهت تمدید آن اقدام نکنید ، امکان دارد که حق امتیاز برند یا علامت تجاری از شما سلب گردد. در صورت جلو گیری از بروز هر گونه مشکل در این روند می توانید از مشاوران ثبت برند باغستان کمک گیرید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت برند در ثبت برند باغستان

مدارک اشخاص حقیقی

  1. کپی برابر اصل کارت ملی
  2. کپی برابر اصل شناسنامه
  3. کپی برابر اصل کارت بازرگانی (در صورتی که از حروف لاتین استفاده شده باشد)
  4. کپی مجوز فعالیت مانند جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری ، پروانه ساخت ، جواز کسب یا کارت بازرگانی و …

مدارک افراد حقوقی

  1. کپی برابر اصل شناسنامه
  2. کپی روزنامه تاسیس و آخرین تغییرات شرکت (از آخرین تغییراتی که در شرکت صورت گرفته است ، نباید بیش تر از دو سال گذشته باشد)
  3. کپی برابر اصل کارت ملی
  4. کارت بازرگانی در صورتی که از حروف لاتین در برند یا علامت تجاری استفاده شده باشد.
  5. کپی مجوز فعالیت مانند جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری ، پروانه ساخت ، جواز کسب یا کارت بازرگانی و …

چرا موسسه ثبتی حقوقی وزرا را انتخاب کنیم؟

موسسه ثبتی حقوقی وزرا با داشتن متخصصین و مشاورانی کار بلد در زمینه ثبت برند یا علامت تجاری ، می توانند همراهان خوبی برای شما در گذراندن مراحل ثبت برند باشند .

ثبت برند باغستان نیز یکی از نمایندگی های مجاز موسسه ثبتی حقوقی وزرا است که با داشتن متخصصین و مشاورانی زبده ، همیشه سعی داشته است تا بهترین خدمات خود را به شما عزیزان ارائه دهد. در صورتی که قصد دارید برند یا علامت تجاری خود را ثبت نمایید ، می توانید به ثبت برند باغستان یا سایر نمایندگی های موسسه ثبت حقوقی وزرا مراجعه نمایید.

,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر.