اخذ کارت بازرگانی در صبا شهر

اخذ کارت بازرگانی در صبا شهر

هر شخصی که جزو اشخاص حقیقی و یا حقوقی جامعه باشد و بخواهد کسب و کار خود را در زمینه صادرات و واردات کالا گسترش دهد ، می تواند جهت اخذ کارت بازرگانی در صبا شهر اقدام نماید . اخذ کارت بازرگانی در صبا شهر یکی از عمل هایی است که یک شخص به عنوان یک تاجر و یا بازرگان ، برای سهولت خود در وارد و صادر نمودن کالا ها ، محصولات و تجهیزات مورد نیاز خود انجام می دهد .

موسسه ثبتی حقوقی وزرا ، با علم به این که هر شخص بازرگان و یا تاجر ، قطعا به کارت بازرگانی نیاز دارد ، سعی نموده است تا در اکثر محدوده های شهر تهران و کرج ، نمایندگی بنا نموده تا این عزیزان بتوانند از خدمات در یافت کارت بازرگانی ، استفاده نمایند .

به همین دلیل ، نمایندگی اخذ کارت بازرگانی در صبا شهر ، در محدوده صبا شهر ، تاسیس شده است ، تا شما عزیزان بتوانید از خدمات ثبتی و حقوقی موسسه ثبتی حقوقی وزرا ، بهره مند گردید .

قطعا برای پا در مسیر گذاشتن اخذ کارت بازرگانی در صبا شهر ، نیاز به اطلاعاتی دارید تا بسته به نوع فعالیت تجاری خود ، بهترین کارت بازرگانی را انتخاب نمایید . هم چنین شما باید در این راستا اطلاع داشته باشید که با کارت بازرگانی خود می توانید به چه فعالیت هایی بپر دازید .

با ما در این مطلب همراه باشید تا هر آن چه که باید بدانید را به شما بگوییم .

کارت بازرگانی چیست و با داشتن آن می توان چه کرد ؟

کارت بازرگانی ، به عنوان یک مجوز می ماند که به فرد بازرگان و یا تاجر ، این اجازه را می دهد تا در حوزه فعالیت تجاری خود ، به واردات و صادرات کالا مشغول شود . این مجوز ، محدودیت هایی دارد که شما جهت اخذ کارت بازرگانی در صبا شهر ، می توانید با مشاوران این نمایندگی موسسه ثبتی حقوقی وزرا ، مشورت نمایید .

لازم به ذکر است که کارت بازرگانی انواع مختلفی دارد که شما باید بسته به نوع فعالیت تجاری خود ، فرم مربوطه به همان کارت بازرگانی را ، از اتاق بازرگانی در یافت نموده و تقاضای کارت بازرگانی نمایید .

ما در ادامه انواع کارت های بازرگانی و محدودیت های آن را به شما خواهیم گفت .

از کارت بازرگانی در چه مواردی غیر از واردات و صادرات کالا استفاده می شود ؟

 1. صدور ویزای تجاری
 2. عضویت در اتاق بازرگانی
 3. ارتباط با تجار خارجی
 4. واردات از مناطق آزاد
 5. مبادرت به امر صادرات و واردات کالا به صورت تجاری
 6. صدور گواهی مبدا
 7. صادرات کلیه کالا های مجاز بازرگانی
 8. مبادله اطلاعات تجاری در سطح جهان
 9. شرکت در نمایشگاه های ملی و بین المللی داخلی و خارجی
 10. مبادرت به حق العمل کاری در گمرک
 11. ثبت سفارش و ترخیص کالا

انواع کارت های بازرگانی که می توان جهت اخذ کارت بازرگانی در صبا شهر ، اقدامات لازم را انجام داد :

همان طور پیش تر گفتیم ، کارت های بازرگانی بر اساس محدودیت هایی که دارد ، در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرد. که این محدودیت ها شامل واردات و صادرات کالا و محصولات و هم چنین ، اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد .

ما سعی نموده ایم در ادامه بیش تر به توضیح در باره انواع کارت های بازرگانی و مشخصات آن ها برای شما بپردازیم تا در صورت نیاز بدانید بهترین نوع کارت بازرگانی برای شما و کسب و کارتان کدام است .

هم چنین شما می توانید با مشاوران اخذ کارت بازرگانی در صبا شهر تماس حاصل نموده و از آن ها سوالات خود را بپرسید .

انواع کارت های بازرگانی :

 1. کارت بازرگانی تجاری :

کارت بازرگانی تجاری ، به عنوان یکی از کارت های بازرگانی می باشد که از سوی اتاق بازرگانی می تواند به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی ، تعلق بگیرد . هر شخص حقیقی و یا حقوقی که کارت بازرگانی تجاری خود را در یافت نموده است ، این اجازه را دارد تا در زمینه فعالیت تجاری خود ، به واردات و صادرات کالا بپردازد .

شما جهت اخذ کارت بازرگانی در صبا شهر ، می توانید اقدامات لازم را انجام دهید .

 1. کارت بازرگانی خدماتی :

کارت بازرگانی خدماتی ، جزو دسته کارت های بازرگانی می باشد که از سوی اتاق بازرگانی ، صرفا برای اشخاص حقوقی صادر می گردد . البته صدور کارت بازرگانی خدماتی ، منوط به این شرط می باشد که باید شخص حقوقی ، مجوز سرمایه گذاری با زمینه فعالیت خدماتی خود را از پیش کسب نموده باشد .

 1. کارت بازرگانی موردی :

هر شخص حقیقی و یا حقوقی که بخواهد تنها کالای خود را ترخیص نماید ، می تواند تقاضای کارت بازرگانی موردی داده و کالای خود را ترخیص نماید .

 1. کارت بازرگانی تولیدی یا صنعتی :

کارت بازرگانی تولیدی یا صنعتی نیز از دسته کارت هایی می باشد که تنها برای اشخاص حقوقی صادر می گردد . اما مشروط به این که شخص حقوقی که فرم های مربوطه جهت در یافت کارت بازرگانی را پر نموده است ، مجوز سرمایه گذاری با زمینه فعالیت تولیدی را داشته باشد .

این فرد پس از در یافت کار تبازرگانی تولیدی یا صنعتی خود ، می تواند تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز کسب و کار خود را وارد نموده و پس از آن ، کالا یا محصول تولید شده را صادر نماید .

چرا برای اخذ کارت بازرگانی در صبا شهر ، موسسه ثبتی حقوقی وزرا را انتخاب کنیم ؟

موسسه ثبتی حقوقی وزرا ، با در نظر گرفتن شرایط تجار و بازرگانان ، سعی نموده است تا از اتلاف هزینه و وقت این بزرگواران جلو گیری نموده و هر چه سریع تر ، کارت بازرگانی خود را در یافت نمایند .

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر.