اخذ کارت بازرگانی در اندیشه

اخذ کارت بازرگانی در اندیشه

اخذ کارت بازرگانی در اندیشه از جمله کار هایی است که هر شخص برای تجارت خود انجام می دهد . لازم به ذکر است که اخذ کارت بازرگانی در اندیشه یکی از نمایندگی های موسسه ثبتی حقوقی وزرا می باشد که برای صرفه جویی در وقت و اتلاف هزینه ، جهت رفاه حال تجاری که در محدوده اندیشه فعالیت دارند ، تاسیس شده است .

آیا می دانید برای اخذ کارت بازرگانی در اندیشه چه کار هایی را باید انجام دهید ؟ آیا می دانید که اخذ کارت بازرگانی در اندیشه چه محدودیت هایی دارد ؟ آیا می دانید که کدام کارت بازرگانی ، برای شغل و کسب و کار شما مناسب می باشد ؟

آیا می دانید که پس از در یافت کارت بازرگانی خود ، می توانید به صادرات و واردات چه کالا و محصولاتی مشغول شوید ؟ آیا می دانید که هر یک از کارت های بازرگانی ، چه محدودیت هایی برای واردات و صادرات کالا ها و محصولات دارند ؟

شما می توانید جهت اخذ کارت بازرگانی در اندیشه به این نمایندگی مراجعه نموده و از مشاوران این نمایندگی موسسه ثبتی حقوقی وزرا سوالات خود را بپرسید .

کارت بازرگانی چیست و چه کار بردی در واردات و صادرات کالا و محصولات دارد ؟

کارت بازرگانی صرفا برای اشخاص حقیقی و حقوقی صادر می گرد که می خواهند به واردات و صادرات کالا مشغول شوند . لازم به ذکر است که کارت بازرگانی صادر شده ، بسته به حرفه و حقیقی یا حقوقی بودن هر شخص متفاوت می باشد . در صورتی که نمی دانید بهترین کارت بازرگانی برای حرفه و کسب و کار شما کدام است ، می توانید با مشاوران کلیه نمایندگی های مجاز موسسه ثبتی حقوقی وزرا ، مشورت نمایید .

به طور کلی ، کلیه افرادی که دارای کارت بازرگانی هستند می تواند کالا ها و محصولات مجاز را وارد و صادر نمایند .

موارد مورد استفاده کارت بازرگانی :

 1. صدور ویزای تجاری
 2. عضویت در اتاق بازرگانی
 3. ارتباط با تجار خارجی
 4. واردات از مناطق آزاد
 5. مبادرت به امر صادرات و واردات کالا به صورت تجاری
 6. صدور گواهی مبدا
 7. صادرات کلیه کالا های مجاز بازرگانی
 8. مبادله اطلاعات تجاری در سطح جهان
 9. شرکت در نمایشگاه های ملی و بین المللی داخلی و خارجی
 10. مبادرت به حق العمل کاری در گمرک
 11. ثبت سفارش و ترخیص کالا

انواع کارت های بازرگانی که می توان جهت اخذ کارت بازرگانی در اندیشه اقدام نمود :

آیا می دانید که کارت بازرگانی به چند دسته تقسیم می شود و برای هر کدام چه محدودیت هایی وجود دارد ؟ آیا می دانید جهت اخذ کارت بازرگانی در اندیشه ، نیاز به چه مدارکی دارید ؟ آیا می دانید حداقل و حداکثر سن متقاضی کارت بازرگانی در اخذ کارت بازرگانی در اندیشه چه میزان می باشد ؟

شما می توانید برای یافتن جواب با مشاوران نمایندگی های موسسه ثبتی حقوقی پارس حساب صحبت نمایید .

 1. کارت بازرگانی تجاری
 2. کارت بازرگانی خدماتی
 3. کارت بازرگانی موردی
 4. کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی

کارت بازرگانی تجاری :

این نوع از کارت های بازرگانی که کارت بازرگانی تجاری نام دارند ، برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی صادر می گردد . تمامی افرادی که دارای کارت بازرگانی تجاری می باشند ، می توانند در زمینه واردات و صادرات کالاهای مجاز فعالیت داشته و از آن کسب در آمد کنند .

– کارت بازرگانی خدماتی :

این نوع از کارت های بازرگانی صرفا برای اشحاص حقوقی صادر می شود . این افراد که می خواهد کارت بازرگانی خدماتی خود را در یافت نمایند لازم است تا مجوز سرمایه گذاری با زمینه فعالیت خدماتی را داشته باشند .

– کارت بازرگانی موردی :

کارت بازرگانی موردی تنها زمانی صادر می گردد که فرد می خواهد کالای خود را ترخیص نماید. لازم به ذکر است که کارت بازرگانی موردی می تواند برای کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی صادر شود .

– کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی :

کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی نیز مانند کارت بازرگانی خدماتی ، صرفا برای اشخاص حقوقی صادر می شود . کلیه اشخاص حقوقی که برای در یافت کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی خود اقدام نموده اند ، باید دارای مجوز سرمایه گذاری با زمینه تولیدی باشند .

اشخاص حقوقی که دارای کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی می باشند ، این امکان را دارند تا برای تهیه مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز خود ، واردات کالا انجام داده و پس از تولید ، محصول خود را صادر نمایند .

در صورتی که در این زمینه نیاز به اطلاعات بیش تری دارید ، می توانید با مشاوران نمایندگی های موسسه ثبتی حقوقی وزرا در اقصی نقاط شهر تهران و کرج ، مشورت نمایید .

چرا برای اخذ کارت بازرگانی در اندیشه ، موسسه ثبتی حقوقی وزرا را انتخاب کنیم ؟

برای هر بیزینس منی نیاز است که کارت بازرگانی داشته باشد تا بتواند رونقی به کسب و کار خود بدهد . به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می دهیم می توانید جهت اخذ کارت بازرگانی در اندیشه ، به سراغ نمایندگی های مجاز موسسه ثبتی حقوقی وزرا بروید .

کلیه نمایندگی های مجاز موسسه ثبتی حقوقی وزرا ، با داشتن سال ها تجربه در کلیه امور ثبتی حقوقی می توانند شما را در این مسیر همراهی کنند .

لازم به ذکر است که موسسه ثبتی حقوقی وزرا ، علاوه بر اخذ کارت بازرگانی شما ، می تواند خدمات دیگری مانند ثبت برند یا علامت تجاری را به شما ارائه دهد .

شما جهت کسب اطلاعات بیش تر می توانید بودن اتلاف هزینه و زمان به نزدیک ترین نمایندگی موسسه ثبتی حقوقی وزرا مراجعه نمایید.

Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر.