اخذ کارت بازرگانی در آدران

اخذ کارت بازرگانی در آدران

کلیه افراد جامعه که قصد دارند در زمینه واردات و صادرات کالا ها و محصولات مجاز فعالیت تجاری و بازرگانی داشته باشند ، می توانند جهت اخذ کارت بازرگانی در آدران اقدام نمایند .

اخذ کارت بازرگانی در آدران با کمک مشاوران و متخصصین نمایندگی موسسه ثبتی حقوقی وزرا در محدوده آدران ، بسیار کاری آسان می باشد . شما نیز می توانید جهت اخذ کارت بازرگانی در آدران اقدامات لازم را انجام دهید .

پس از اخذ کارت بازرگانی در آدران ، شما می توانید به عنوان یک تاجر و یا بازرگان ، کالا و محصولات مورد نیاز خود را وارد نمایید و یا محصول و کالای خود را صادر کنید .

موسسه ثبتی حقوقی وزرا ، با در نظر گرفتن نمایندگی های متعدد در سطح شهر تهران و کرج ، سعی داشته است تا به بیزینس من ها و تاجران گرامی کمک نماید تا هر چه سریع تر از طریق نمایندگی ها ، کارت بازرگانی خود را در یافت نمایند .

آیا می دانید با داشتن کارت بازرگانی چه نوع فعالیت تجاری می توانید داشته باشید ؟ آیا می دانید اخذ کارت بازرگانی در آدران برای شما چه مزایایی در پیش خواهد داشت ؟ آیا شما می خواهید جهت اخذ کارت بازرگانی در آدران ، اقدام نمایید و کارت بازرگانی خود را در یافت نمایید ؟ آیا می دانید که کارت های بازرگانی انواع مختلفی دارند که شما می توانید بسته به زمینه فعالیت تجاری خود ، آن را از اتاق بازرگانی در خواست نمایید ؟

با ما همراه باشید تا اطلاعات بیش تری در این مورد به شما بدهیم . شما نیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیش تر با مشاوران نمایندگی های مجاز موسسه ثبتی حقوقی وزرا در تماس باشید .

از کارت بازرگانی می توان در چه زمینه هایی از تجارت استفاده نمود ؟

 1. صدور ویزای تجاری
 2. عضویت در اتاق بازرگانی
 3. ارتباط با تجار خارجی
 4. واردات از مناطق آزاد
 5. مبادرت به امر صادرات و واردات کالا به صورت تجاری
 6. صدور گواهی مبدا
 7. صادرات کلیه کالا های مجاز بازرگانی
 8. مبادله اطلاعات تجاری در سطح جهان
 9. شرکت در نمایشگاه های ملی و بین المللی داخلی و خارجی
 10. مبادرت به حق العمل کاری در گمرک
 11. ثبت سفارش و ترخیص کالا

انواع کارت های بازرگانی که می توان آن ها را نمایندگی های مجاز موسسه ثبتی حقوقی وزرا در خواست نمود :

همان طور که در ابتدا گفتیم ، کارت های بازرگانی انواع مختلفی دارد که هر کدام محدودیت هایی را در پی خواهد داشت . کارت های بازرگانی بر اساس محدودیت هایی که دارند و هم چنین نوع کار برد آن ها در تجارت و واردات و صادرات کالا ، تقسیم بندی می شوند .

لازم به ذکر است که هر کدام از انواع کارت های بازرگانی ، می تواند صرفا به اشخاص حقوقی تعلق بگیرد که در ادامه بیش تر در باره آن توضیح خواهیم داد .

شما نیز می توانید برای اخذ کارت بازرگانی در آدران ، اقدامات لازم را انجام دهید تا هر چه سریع تر بتوانید به فعالیت تجاری خود بپردازید .

انواع کارت های بازرگانی :

 1. کارت بازرگانی تجاری
 2. کارت بازرگانی خدماتی
 3. کارت بازرگانی موردی
 4. کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی

– کارت بازرگانی خدماتی :

کارت بازرگانی خدماتی از آن دسته کارت های بازرگانی است که صرفا به اشخاص حقوقی تعلق می گیرد . شخص حقوقی می تواند فرم های مربوطه به کارت بازرگانی خدماتی را از اتاق بازرگانی در یافت نموده و در خواست کارت بازرگانی خدماتی دهد . البته قبل از در خواست کارت بازرگانی خدماتی ، شخص حقوقی باید از پیش مجوز سرمایه گذاری با زمینه فعالیت خدماتی خود را در یافت نموده باشد .

– کارت بازرگانی موردی :

زمانی کارت بازرگانی موردی از سوی اتاق بازرگانی صادر می گردد که شخص تاجر بخواهد تنها یک مرتبه کالای خود را ترخیص نماید . باید بدانید که کارت بازرگانی موردی می تواند از سوی اتاق بازرگانی برای کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی صادر گردد .

– کارت بازرگانی تجاری :

یکی دیگر از کارت های بازرگانی ، کارت بازرگانی تجاری می باشد . کارت بازرگانی تجاری ، می تواند به کلیه اشخاص حقیقی و یا حقوقی تعلق بگیرد . کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که کارت بازرگانی تجاری خود را از سوی اتاق بازرگانی در یافت نموده اند این اجازه را دارند تا در زمینه فعالیت تجاری خود ، به واردات و صادرات کالا مشغول شوند .

– کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی :

کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی ، نیز یکی دیگر از کارت های بازرگانی می باشد که صرفا به اشخاص حقوقی تعلق می گیرد . هر شخص حقوقی که می خواهد در خواست کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی بدهد ، باید از قبل مجوز سرمایه گذاری با زمینه فعالیت تولیدی خود را کسب نموده باشد .

شخص حقوقی که از سوی اتاق بازرگانی ، کارت بازرگانی تولیدی – صنعتی خود را در یافت نمود ، می تواند مواد اولیه و لوازم و تجهیزات مورد نیاز خود را وارد نموده و پس از تولید محصول ، محصولات خود را صادر کند .

چرا برای اخذ کارت بازرگانی در آدران ، موسسه ثبتی حقوقی وزرا را انتخاب کنیم ؟

اکنون که شما در حال خواندن این مطلب می باشید ، نمایندگی های متعدد موسسه ثبتی حقوقی وزرا ، در سطح شهر تهران و گرج و در محدوده های مختلفی ، در حال ارائه خدمات خود به بیزینس من ها و تجار عزیز می باشند . به همین خاطر ، ما به شما پیشنهاد می دهیم ، در صورت نیاز به در یافت کارت بازرگانی خود ، به اخذ کارت بازرگانی در آدران مراجعه نمایید .

تا به امروز ، موسسه ثبتی حقوقی وزرا سعی داشته است تا در نزدیک ترین محدوده و محل به کسب و کار شما ، نمایندگی ایجاد نماید تا شما بدون اتلاف وقت و هزینه به آن مراجعه نمایید .

,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر.